PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95746}

Harry Potter i Czara Ognia

Harry Potter and the Goblet of Fire
7,6 412 640
ocen
7,6 10 1 412640
7,0 32
oceny krytyków
Harry Potter i Czara Ognia
powrót do forum filmu Harry Potter i Czara Ognia

Czy w filmie Czara Ognia leciał leciał motyw muzyczny "Hedwigs theme" bo jakoś nie moge go zlokalizować. Była to melodia charakterystyczna dla 3 poprzednich części a Czarze tego motywu przewodniego chyba nie ma.
Jesli ktoś wie w ktorej minucie filmu moge go usłyszec (jezeli jest) to niech tu napisze:D

z gory dzieki
pozdro:D

ocenił(a) film na 10
BradMan

sorry za tak pózną odpowiedz ale nie ma bo został zmieniony muzyk z Johnego Wiliamsa na Patricka Doyle

ocenił(a) film na 8
LobeliaSakvil

Lepiej późno niż wcale. Niestety wydaje mi się, że 7 lat, 1 miesiąc i 3 dni to szmat czasu.

ocenił(a) film na 5
KarmazynowyKokos

Próbował kandydować do nominacji na "złotą łopatę", ale konkurencja jest mocna, widziałem lepszych archeologów.

ocenił(a) film na 10
Anthrax91

Szkoda a da radę chociaż srebną łopatę

ocenił(a) film na 5
LobeliaSakvil

Co najwyżej brązowa z klocków lego. http://www.findmybrick.com/images/P1040286.JPG

ocenił(a) film na 10
Anthrax91

Super to zaszczyt zdobyć taką łopatę na forum Harry Potter

Anthrax91

Moim zdaniem brązowa to trochę zbyt wysoki wynik. Mi się kiedyś udało odkopać post z lat 90.

LobeliaSakvil

Są małe fragmenty nawiązujące do muz z pierwszych części. Ale są zwariacjonowane i wplecione w nową muzykę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones