PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=396969}

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
7,5 325 775
ocen
7,5 10 1 325775
6,5 31
ocen krytyków
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I
powrót do forum filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I

Pomocy

ocenił(a) film na 8

Witam, po kilku latach odświeżam sobie cykl zarówno w formie książki jak i filmu, dotychczas znalezienie filmów od 1 do 5 z napisami nie było problemem ale od Księcia Półkrwi już trudniej znaleźć, z napisami bądź oryginalną ścieżką dźwiękową, stąd moja prośba, proszę Was filmwebowicze o linki do wersji ENG bądź SUB, nieważne czy online czy do pobrania, bardzo proszę, bo zacząłem od oglądania z napisami i tak zamierzam skończyć, całkiem inaczej zacząłem postrzegać pierwsze części oglądając je z napisami, a nie z tym parszywym dubbingiem, co podniosło moją ocenę w niektórych przypadkach, także jak ktoś dysponuje to bardzo proszę o pomoc :)

ocenił(a) film na 9
Dominikov21

Poszukaj na kinoman. tv albo na cda. pl może znajdziesz ;) wiem że na pewno II część Insygni jest na kinomanie z napisami a co z resztą to nie mam pojęcia ;)

ocenił(a) film na 8
MagicCarla

przeszukałem zanim napisałem ten post :) na cda są części 1-5, na ekino co prawda jest z napisami ale tylko na premium hostingu :) stąd moja prośba czy ktoś może posiada jakieś inne tajemne źródła :D

ocenił(a) film na 5
Dominikov21

Na torrentach znajdziesz, do tego program napi projekt który automatycznie wyszukuje napisy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones