PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476021}

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
7,7 357 237
ocen
7,7 10 1 357237
6,5 33
oceny krytyków
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II
powrót do forum filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II

Kto bo śmierci Voldemorta został dyrektorem Hogwartu a kto uczył Ochrony przed Czarną magią?

ocenił(a) film na 8
adrian1506

Voldemort nie zginął :D Rownlig zabraknie kasy to przywróci go do życia :)
Mimo całego mojego szacunku dla tej pani jak i ich cudownych powiesci.

Finalny_Odbiorca

to nie jest w książce potwierdzone ale rowling powiedziała że dyrektorem została Minerwa McGonagall ale nie wspominają nic aż do czasu w którym jest powiedziane że po karierze aurrora Harry został nauczycielem (tej drugiej wiadomości nie jestem pewien bo to info zaczerpnąłem z niezbyt oficjalnej str ale nie pamiętam jakiej)

Jake14

Rowling nie zabraknie kasy bo czytałem że ma 740 mili onów dolarółw b

kamilx98

Jeśli Rowling zabraknie kasy to az sie boje na co to wszystko wydala...

ocenił(a) film na 8
Luncia

Jak Rowling zabraknie kasy napisze coś innego :P
A po za tym obecnie jest najbogatszą kobietą na ziemi więc.. xD

kacperpiotrkow2

Chętnie bym przeczytała 8 część Pottera albo jakąś inną książke Rowling :D A teraz jest książka Baśnie Barda Beedla , to też przeczytam , bo Qynka będzie mieć ...
:)
Jakie lubicie książki ? Ja uwielbiam fantastyczne , przygodowe i kryminalne... A moi ulubieni pisarze to J.K. Rowling i Agatha Christie ...

ritte_k

tak się zastanawiam, po co Harry aurorem? Skoro Voldemorta już nie ma to nie ma śmierciożerców. Mi się wydaje, że Harry raczej grał w reprezentacji angielskiej drużyny quidditcha, być może potem przyjął stanowisko nauczyciela obrony przed czarną magią, byłby świetny

ocenił(a) film na 7
aurora_laura19

jak to po co aurorem?
przeciez to, ze nie ma voldemorta nie znaczy, ze smierciozercow tez nie ma. Przeciez trzeba ich wylapac ;)

adrian1506

harry po śmierci voldemorta został aurorem i zarazem szefem biura aurorów w ministerstwie magii, ron także skończył jako auror.;) i to że voldemort zginął, nie znaczy że nie pojawiali się nowi 'źli czarodzieje', którymi trzeba się zająć.

nawiązując poniekąd do tematu - hermiona podjęła prace w ministerstwie Mmagii w departamencie przestrzegania prawa; neville został nauczycielem zielarstwa w hogwarcie; ginny została zawodniczką quidditcha oraz dziennikarką rubryki sportowej w proroku codziennym. luna została sławnym przyrodnikiem.

po śmierci voldemorta i snape'a, dyrektorem hogwartu została oczywiście minerwa mcgonagall. ;))


tego wszystkiego można się dowiedzieć troche buszując po necie, są to 100% prawdziwe informacje, potwierdzone przez J.K.Rowling, o których sama mówiła w swoich wywiadach;)

ocenił(a) film na 7
fullopcja

Ron nie skończył jako auror. Pracował w sklepie z Georgem.

użytkownik usunięty
Gred_and_Forge

Ja słyszałam, że ( jak już pisaliście ) Minewra zostanie dyrektorem.
a Rowling nic nie wspominała o nazwisku nowego nauczyciela OPCM, ale mówiła, że po śmierci Toma klątwa nad tą posada znikneła ( ta przez która nauczyciel OPCM nie zostawał dużej nić rok ) i nowy nauczyciel mógł pracować w Hogwarcie aż do emerytury ;p .

użytkownik usunięty
Gred_and_Forge

ROn najpierw pracował z Georgiem ale potem dołączył do Harrego jako auror ;)

Gred_and_Forge

ROn najpierw pracował z Georgiem ale potem dołączył do Harrego jako auror ;)

fullopcja

Ron pracował razem ze swoim bratem w Magicznych dowcipach Wesleyów!!!!

wita96

Harry nie pasuje na aurora.

LeftLilith_

gdzieś wyczytałam, że Rowling powiedziała, że mimo, że Voldemorta nie ma i śmierciożerców wyłapano, to nie oznacza, że na świecie nie powstaje nowe zło.

wita96

ROn najpierw pracował z Georgiem ale potem dołączył do Harrego jako auror ;)

adrian1506

McGonnagal dyrektorem a skoro klątwa Riddle'a została zdjęta wraz z jego śmiercią, Minerwa znalazła kogoś, kto nauczał OPCM permanentnie, przez 19 lat i dłużej, od wygranej Zakonu Feniksa. Rowling nie wymieniła / nie wymyśliła nazwiska tego nauczyciela.

Dodatkowo Harry częśto udzielał fakultatywnych wykładów ze swej historii, w kontrze do kłamstw, które później prawdopodobnie pisała Rita Skeeter.

michu1945

informacja stąd:
http://www.accio-quote.org /articles/2007/0726-today-vieira1.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones