PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31326}
6,8 24 506
ocen
6,8 10 1 24506
7,4 9
ocen krytyków
Hellraiser: Wysłannik piekieł
powrót do forum filmu Hellraiser: Wysłannik piekieł

To arcydzieło ma wszelkie atrybuty do tej oceny.

ocenił(a) film na 6
nerowing

Jak na ówczesne realia i niewysoki budżet film jest bardzo dobrze zrobiony. Podejrzewam, że autorom nie chodziło o stworzenie kina wysokich lotów. Hellraiser to horror który trzyma w napięciu, jest straszny a demony fantastyczne. Co do aktorów moim zdaniem wykonali najlepszą robotę, kreacje Clare Higgins i Ashley Laurence przekonujące jak cholera mimo, że mają do czynienia z gumowym syfem z piekła :D Na serio nie wiem do czego się przyczepić bo to klasyka kina grozy a jak szukasz ambitnych to z pewnością nie ta półka.

ocenił(a) film na 8
nerowing

"The Prestige" "Gladiator"-10/10 ,ktos taki śmie pisać takie rzeczy o "Hellraiser".Daj spokój.

Berith7777

Troszeczke sie zagalopowales.To byl zart, prawda?

ocenił(a) film na 8
Havard

Żartem to nie było,ale przyznam,ze to było głupie porównanie,bo "co ma piernik do wiatraka".To tyle.Mam nadzieje,ze odpowiedz cie usatysfakcjonowala.

ocenił(a) film na 9
nerowing

A Twoja wypowiedź ma oczywiste atrybuty trolla.

użytkownik usunięty
jeti

Zgadzam się z tobą.

ocenił(a) film na 1
jeti

Widzę, że grono krytyków filmowych się zdegustowało:) Hellraiser to kiczowaty, słaby film. Posiadanie swojego zdania aż tak kuje w oczy co niektórych, bo odbiega od ich poglądu. Wiadomo że "ja wiem lepiej", " co ja lubie jest najlepsze":D

ocenił(a) film na 9
nerowing

Szanowny kolego, poproszę o jakieś sensowne argumenty.

ocenił(a) film na 7
nerowing

malo kiczu widziales

ocenił(a) film na 9
romano1999

Jak kolega nerowing chce zobaczyć horrorowy kicz, to niech obejrzy sobie tego typu filmy z przedziału 00-2013. To jest prawdziwy kicz. Najlepsze i najbardziej pomysłowe horrory kręciło się od 1970-99 roku. Potem było już tylu kiczowato wyglądające CGI i nic więcej. A prawda jest taka, że większość efektów specjalnych w starszych horrorach prezentowała się znacznie lepiej niż to co widzimy dzisiaj.

ocenił(a) film na 7
caleb_83

za Dona Johnsona duze piwo .pozdrawiam

caleb_83

A w przedziale 1970-99 to nie było "prawdziwego kiczu"?

caleb_83

Za miłość do lat 80-tych - dwa duże piwa.

ocenił(a) film na 10
caleb_83

Kiczowate to były filmy Eda Wooda.

nerowing

O żesz w mordę... określenie "kiczowaty" nie jest równoznaczne z określeniem "słaby". Poza tym gdzie w Hellraiserze kicz? To, że film ma 25 lat, nie znaczy że jest kiczowaty.

nerowing

nie potrafisz uzasadnić swojej oceny - jesteś typowym trolem z forum i musisz się z tym pogodzić.

ocenił(a) film na 1
klotz

Miałki intelektualnie ten ostatni twój post. Wracając do ad remu film kiczowaty, sztuczna gra głównych bohaterów, infantylna fabuła. Ktoś się poczuł usatysfakcjonowany? Bo widać, że słabo znosicie odmienne zdanie. Świadczy to tylko o niskim poziomie dyskusji danej osoby:)

ocenił(a) film na 9
nerowing

Nie bądź chłopie taki z przodu, bo Ci z tyłu zabraknie. Każdy gatunek filmowy rządzi się swoimi prawami. Jak nie potrafisz docenić świetnego klimatu tej produkcji, to lepiej nie oglądaj filmów z dziedziny fantastyki.

ocenił(a) film na 10
jeti

Bingo.

ocenił(a) film na 8
nerowing

Typowy przypadek głąba, któremu wydaje się, że jest inteligentny. Sam o wysokim poziomie dyskusji też nic nie słyszałeś, bo ten twój sarkastyczny post na początku był na poziomie ścieków, które się potem na ciebie wylały :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones