PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014838}
5,4 4 608
ocen
5,4 10 1 4608
6,0 9
ocen krytyków
Hellraiser
powrót do forum filmu Hellraiser

Fajnie, że wrócono do S/M początków i cenobici to znów odkrywcy doznań z innego świata. Pomyśl na konfiguracje kostki też całkiem spoko. Najgorsza była główna bohaterka, tak antypatyczna i wredna, że kibicowałem cały film, żeby zawisła na hakach. Nie wiem czy to wina scenariusza czy aktorki, ale męczy oglądanie przez 80proc czasu filmu narkomanki z pretensjami

ocenił(a) film na 6
LeonPL

Też żałowałem, że ostatecznie przeżyła cały film. Dawno nie widziałem tak antypatycznej bohaterki, no może poza ostatnią Galadrielą z "Pierścienic Władzy" ;)

użytkownik usunięty
michael323

Oj zgadzam sie, do tego jest naprawde... Jakby to powiedziec, specyficznie wygladajaca - czemu oni nie dali jakiejs pieknej dziewczyny w stylu Kirsty z 1 i 2 czesci albo Joanne z trójki! Jestem mocno zawiedziona ze zamiast silnej i sprytnej bohaterki dali nam tak żalosna i slaba dziewuche...

ocenił(a) film na 8
LeonPL

fajny taki hobbit nawet indywidualna uroda

ocenił(a) film na 8
LeonPL

fajny taki hobbit nawet oryginalna uroda

ocenił(a) film na 4
LeonPL

A to nie siostra, tego jakby metalowca ze Stranger Things s04? Co grał w smoki i pokraki z dzieciakami? ;P Męcząca, irytująca jak dyjabli, Straszniejsza od wszystkich strachów na Lachów, snujących się po filmie. Odebrała mi przyjemność z seansu. Szerzej... i tak nie miałem komu kibicować, przez co nie dałem rady emocjonalnie zainwestować (poza wspomnianą już - irytacją). Tak - mocno subiektywna opinia. Mile widziane inne.

ocenił(a) film na 8
LeonPL

haha nie wiem jak można w tym filmie przyczepić się do tej aktorki to jest hellraiser a nie tata muminka główna bohaterka nie ma znaczenia w ogóle czy była narkomanką czy pasikonikiem na czym wy się skupiliście oglądając ten film jprd.Film zajebisty

ocenił(a) film na 7
funt17560

W "piątce" główny bohater tez był antypatyczny z tego co wiem a nie najgorzej się ogladało ( choć jak dla mnie od "5" zaczynają się popłuczyny). Ale fakt : Na początek typiara rozlazła jest , a kombinować zaczyna później . Scenka gdzie jeden z cenobitów (spojler) dostaje obryw od swoich dość znacząco zmieniła mi odbiór tego filmu ( w końcu coś ciekawego , straszydła nie skakały sobie do oczu chyba od "2") ale w ogólnym rozrachunku bardziej kino rozrywkowe niż horror z krwi i kości

ocenił(a) film na 8
Aktra

Ale nie ma dramatu wrota piekieł na ogólnym patencie zawsze zajebiste oczywiście mogło by być lepiej może kiedyś jak komuś się będzie chciało wziąć za to to bedzie jeszcze lepiej peace

ocenił(a) film na 7
funt17560

"Wrota Piekieł" akurat sa dosyć inne od tego co było wcześniej . Zamiast typowej krwawej rozwałki jest dość oniryczna atmosfera. Demony nie atakują od razu natomiast całkiem ładnie zaginają rzeczywistość doprowadzając głównego bohatera do obłędu. W ostatnim filmie też bohaterowie maja halucynacje , też sporo rzeczy jest nie takich jak miało być . Ja tam akurat się cieszę że klimat jest po dwóch czy trzech zdecydowanych , po mojemu - knotach

ocenił(a) film na 7
LeonPL

Zwykła wieśniara ze squotu. Za to śliczna cenobitka :)

ocenił(a) film na 5
LeonPL

No było przeciętnie. ani źle ani dobrze.
Motyw praktycznie nagich cenobitów niż w lateksach i skórach średnio przypadł mi do gustu. Niby więcej pokazano deformacji, ale jako były fan sagi jednak skłaniam się ku skórzanym szatom.
Pinheadka ? Hmm. no może być, ale daleko jej do fenomenalnego głosu Douga.
Motyw z układaniem kostki był świetny, to mi się zdecydowanie podobało, ale już to że ostrzem można było dźgać nawet cenobitów , przez co wszystko się odwracało w ich kierunku był bez sensu.
Mało gore wzgl oryg cz. głównie 1 i 2.
No takie mocne 5+ powiedzmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones