PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95369}

Historia Audrey Hepburn

The Audrey Hepburn Story
6,5 1 722
oceny
6,5 10 1 1722
Historia Audrey Hepburn
powrót do forum filmu Historia Audrey Hepburn
dosia321

Irracjonalny wybór głównej roli. Nie mam wcale pomysłu, kto lepiej by się nadał, może Keira Knightey? Pierwszy spontan. Albo Natalie Portman. Ale na pewno nie to pudło. :(

tsch

Z Twoich propozycji bardziej pasuje mi Keira - podobny wzrost i budowa ciała... Portman jakoś strasznie się ostatnio postarzała :/...

madz20

Keira i jej szczęka? Proszę was...

TheNaturat_2

Gdyby odrobinę przybrała na wadze jej twarz nie byłaby aż tak koścista i szczęka nie wydawałaby się wydatna.
Na dzień dzisiejszy patrząc na Anne Hathaway w krótkiej fryzurze sądzę, że ona byłaby idealna do roli Audrey... Z resztą szkoda dyskusji bo o takiej produkcji nic nie słychać...

ocenił(a) film na 7
madz20

wydatna szczęka? błagam was, szczęka Keiry jest b. podobna do Audrey. Mimo to, uważam że Portman byłaby najlepszą odtwórczynią roli powierzonej Love-Hewitt.

AudreyLover

To nie ja powiedziałam, że szczęka jest wydatna - wg mnie jest mocno zarysowana z racji na małą ilość tkanki tłuszczowej.
Dla mnie Portman ma zbyt delikatne rysy - mały nos, pucki... Podobieństwa fizycznego nie widzę ale predyspozycje aktorskie bez wątpienia ma...

ocenił(a) film na 7
madz20

Hepburn też była chudzielcem, 170 cm - 50 kg przez całe zycie i 50 cm w talii :)
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRwu5RIHcw67jGArSTN-NHBeG-j khzXtcV_Dm0RUzx2J3_DqNUL

AudreyLover

Toż to nikt nie mówi, że było inaczej - to, że Audrey była "szczuplaczkiem" przez większość życia wie chyba każdy (z tego co czytałam po wojnie ponoć bardzo się "poprawiła" ale szybko zrzuciła "nadbagaż":D)...

Dalej nie widzę podobieństwa - Natalie jest dość niska, o twarzy pucułowatej laleczki, do tego jej figura mocno się zmieniła po ciąży - ma dość szerokie biodra i na moje oko masywne uda, a nogi niezbyt długie - a te były przecież wielkim atutem Audrey... I co tu dużo mówić, Portman nie ma tej radosnej iskry i witalności, jest słodka ale mdła a Audrey była zawsze takim wesołym chochlikiem, naturalną ale nietuzinkową dziewczyną.

Z resztą zrażona pierwszą, w mojej ocenie bardzo nieudaną próbą sfilmowania życia Audrey nawet nie chce myśleć o kolejnym podejściu...
Ostatnio biografie wielkich kobiet nie wychodzą filmowcom najlepiej - chociażby "Żelazna dama" gdyby nie Streep ten obraz byłby nie do strawienia, przypominał mi chwilami niskobudżetową produkcję telewizyjną z cyklu "prawdziwe historie" ...

ocenił(a) film na 7
madz20

oj, zgadzam się, niech już więcej nie próbują :D.
Hepburn jest nie do podrobienia.

TheNaturat_2

JLH bardzo dobry typ jak dla mnie :)


Co do Keira Knightley - szczęka jak u konia do tego wygląda jak kościotrup.

tsch

one byłby dużo gorsze! kiera z tą swoją szczeną

dosia321

A mi właśnie ona bardzo pasuję do tej roli, mam taką delikatną urodę. A co do aktorstwa twierdze, że nie jest źle ;)

ocenił(a) film na 7
dosia321

Idea filmu super.
Aktorka? Mogli na prawdę wybrać lepiej, film z pewnością miałby sznsę odnieść większy sukces.

dosia321

Naprawdę nie da się oglądać tego filmu , aktorka nawet do pięt nie dorasta Audrey , zero klasy.

Keziaa

Przyznaję zupełną rację. Pomysł na film - całkiem niezły, chociaż scenariusz nie był genialny, ale to można jeszcze wybaczyć. Bardzo chciałam go obejrzeć, bo to film biograficzny o jednej z moich ulubionych aktorek, ale ledwo dobrnęłam do końca właśnie przez Jennifer Love Hewitt, a dokładniej przez jej manieryzowaną grę. Jedyna rzecz na jej plus - momentami przypominała wizualnie Audrey, ale bardzo, bardzo daleko jej do naturalnego wdzięku Hepburn - i nie chodzi tylko o urodę. Audrey miała w sobie coś magnetycznego. Nie była klasyczną pięknością, a mimo to urzekała całą swą osobą - uśmiechem, gestem, mową ciała, głosem, grą... Muszę z bólem przyznać, że przez Hewitt trochę przestałam lubić Audrey - muszę to niezwłocznie naprawić i obejrzeć z nią jakiś film! :)

dosia321

Kpiną jest to że ta podróbka Marilyn ma o sobie film.

użytkownik usunięty
JohnnyDepp4LIFE

Co ty gadasz człowieku ?

użytkownik usunięty
dosia321

Lily Collins urodziła się aby zagrać Audrey <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones