PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506848}
8,0 17 365
ocen
8,0 10 1 17365
Home S.O.S. Ziemia
powrót do forum filmu Home - S.O.S. Ziemia!

żeby wszyscy zobaczyli jak będziemy się zachowywać,zadziwiające, człowiek to taka inteligentna bestia a nie potrafi patrzeć w przyszłość liczy się tylko tu i teraz a nasze dzieci ? to ich problem , dałem 9 bo te farmy wiatrowe to przegięcie, ile musiało by ich powstać ? i jak by wyglądał krajobraz ziemi, to chyba nie tędy droga, straszny film bo to się dzieje szybko, 2050 rok ? będę już starcem na którego nikt nie będzie patrzył, a trzeba będzie walczyć o przeżycie, więc może najlepiej coś zmieniać już teraz ?
film bardzo dobry tylko trochę przydługawy przez to nudny robiący się .

ocenił(a) film na 9
amzet

Zgadza się ja też daję 9/10. Jak dla mnie za dużo w nim ujęć z lotu ptaka niż z powierzchni ziemi przez co film dostarcza znacznie gorszych wrażeń podczas seansu.

tomucho77

Mi osobiście ujęcia z lotu ptaka się podobały ;) bo jak w inny sposób pokazać zasięg danego zjawiska? Mogli podać taką informację w liczbach przez narratora, a wybrali dodatkowo pokazanie informacji wzrokowo co przynajmniej dla mnie było bardziej "namacalne".

ocenił(a) film na 9
paulina_b88

A oglądałaś serial Planeta Ziemia ?

http://www.filmweb.pl/serial/Planeta+Ziemia-2006-329991

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones