PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6260}
4,6 47
ocen
4,6 10 1 47
Hundra
powrót do forum filmu Hundra

Całość przypomina z początku Conana. Tytułowa bohaterka (Laurene London) piękna Hundra wyrusza w podróż celem pomszczenia mieszkanek rodzinnej wioski. Miejsce to- swoista wioska Amazonek (rodzą się tu wyłącznie dziewczynki) staje się celem ataku kasty wojowników. Hundra swietnie włada mieczem, rzuca nożami, kopie w krocze i w ogóle chyba trenowała wrestling - bo tak potrafi przywalic... :) Sporo też humoru (gonitwa ze strażnikami na murach miasta). Film przypomina tu Scorpion Kinga czy Deathstalkera momentami. Wielki plus to muzyka Ennio Morricone. Idealny film na niedzielne wieczory w tv (wcześniej nie z uwagi na kilka scen ostrego mordobicia i nutkę nagosci).

Jarek711

Film to kopia Conana Barbarzyńcy w wersji kobiecej i bije na łeb mdławą Czerwoną Sonje. Muza Ennio Moriccone rewelacja. Polecam ściężke dzwiękową z filmu. Nigdy sie przedtem z tym filmem nie spotkałem oprócz gry na ZX Spectrum.

ocenił(a) film na 9
bilu_5

Mnie się ten film bardzo podobał, może taki mam już gust, że lubię takie niszowe kino. Kolejna produkcja, która nie wybiła się z uwagi na słaby PR i marketing ("Czerwona Sonja" czy "Conan" to jednak rozpoznawalność marki, co nie znaczy, że są jakoś znacznie lepsze). Na pewno "Hundra" stoi na wyższym poziomie niż mdławe "Barbarzyńcy" z dwoma bliźniakami.
https://www.filmweb.pl/film/Barbarzyńcy-1987-121130

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones