PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=472718}
4,9 820
ocen
4,9 10 1 820
Hunger
powrót do forum filmu Hunger

Jest tu klimat, napięcie, przyzwoicie zagrany, przerażający..
Jednak co mnie szczególnie irytowało to np.[spoil.] rzucający się w oczy brak zarostu u mężczyzn po tak długim rozbracie z maszynką do golenia, bielusieńkie zęby,,
Był kiedyś dokument o mężczyźnie, który postanowił się zagłodzć na śmierć. Miał ze soba jedynie zapas wody. Po 3 tygodniach facet był zdolny juz jedynie do leżenia, gdyż każdy ruch sprawiał mu ból fizyczny i psychiczny (pisał coś w rodzaju "pamiętnika" każdego dnia, jednak ostatni tydzień to były juz chaotyczne myśli, zlepki słów, po piśmie było widać, że ledwo może utrzymać w dłoni długopis..) Natomiast nasi bohaterowie..
Gdyby nie te niedorzeczności moja ocena byłaby większa o jedno oczko, bo film naprawdę ogląda się z zaciekawieniem.

ocenił(a) film na 5
Baby_Black27

Dokładnie takie same były moje odczucia po obejrzeniu tego filmu , tego rodzaju thriller , który jest kręcony jak najbardziej na serio , nie powinien obrażać inteligencji widza i liczyć na jego brak spostrzegawczości . Poza tym może być , mimo niskiego jak widać budżetu .

ocenił(a) film na 5
jjarek_filmweb

tak samo jak np. czystość włosów bohaterki po tym kiedy w końcu po ponad miesiącu wyszła na zewnątrz

Baby_Black27

Może Jordan jednak coś podjadała, hihi ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones