PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35185}

Idź i patrz

Idi i smotri
8,2 19 114
ocen
8,2 10 1 19114
8,7 15
ocen krytyków
Idź i patrz
powrót do forum filmu Idź i patrz

Obejrzałem go już kilka razy. Nie wiem jak można o tym filmie napisać cokolwiek negatywnego, może poza faktem, że jest szokujący, mocny.

Mam wrażenie, że niektóre filmy nie podobają się niektórym ludziom ze względu na różną wrażliwość. Ja ten film zjadam jak wykwintne danie, zdjęcia nakręcone na początku lat 80-tych wyglądają współcześnie i są dla mnie majstersztykiem. Motyw latającego po niebie i buczącego złowrogo samolotu, nieludzkie postępki "nadludzi", strach młodego chłopaka, fakt, że wojna nie niesie za sobą nic dobrego - są tu pokazane bardzo sugestywnie. Zdecydowanie polecam ludziom wrażliwym na dźwięk, obraz.

bczukiewski

Zgadzam się w pełni. Zwłaszcza wrył mi się w pamięć dźwięk tego samolotu masakra.. i w ogóle byłem w szoku jak ten film pokazywał okrucieństwa wojny.

ocenił(a) film na 9
kidlah

Noo, właśnie dlatego ten film jest taki mocny. To po prostu doskonała przykładowa rekonstrukcja zdarzeń.

ocenił(a) film na 9
bczukiewski

Znajdą się tacy, nie bój się, stwierdzą, że nudny, że mało akcji i nic się nie dzieje. Już widziałem takie opinie. A film jest wybitny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones