PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640116}
6,3 21 819
ocen
6,3 10 1 21819
5,0 3
oceny krytyków
Idealne matki
powrót do forum filmu Idealne matki

Zdecydowałam się na obejrzenie tylko ze względu na Naomi, bardzo ją lubię i dlatego chciałam
zobaczyć ten film. Przeczytałam opis i wyobrażałam sobie trochę inaczej, gorzej.
Rozczarowałam się bardzo pozytywnie. Film jest interesujący, dopracowany i emocjonalny. Uczucia
matek są bardzo pięknie pokazane i samo zakończenie też bardzo mi się spodobało.
Pomimo mojego młodego wieku wiele osób mogłoby pomyśleć, że nie zrozumiałam tego co
obejrzałam, samej mnie wydaje się, że wielu moich rówieśników nie bardzo by go zrozumiało tylko
zachwycało się jedną sceną (zapewne każdy domyśla się, którą mam na myśli), ja sądzę, że
zrozumiałam film i jest naprawdę bardzo dobry. Wielu dorosłych ludzi powinno go obejrzeć.
Brawo dla reżysera i scenarzysty!

cherilka

Chciałabym zawsze móc rozczarowywać się pozytywnie, ale obawiam się, że to niemożliwe. Zapewne zweryfikujesz swoją ocenę za parę lat..Fajnie, że film znajduje swoich zwolenników.

ocenił(a) film na 9
Zoe_5

Dlaczego miałaby zweryfikować swoją ocenę? Co masz na myśli? Oceniasz inaczej niż ona?

ocenił(a) film na 7
cherilka

Ciekawe by było jakby uprawiali seks we 4 w jednym pokoju :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones