PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=70}

Idol

Velvet Goldmine
7,4 9 726
ocen
7,4 10 1 9726
6,7 9
ocen krytyków
Idol
powrót do forum filmu Idol

Nigdy w życiu nie byłem w kinie na tak dobrym filmie (oprócz Trainspotting & Płytki Grób)jak dzieło Todda. Film jest zajebisty i każdy znajdzie w nim coś dla siebie: drugi, sex, glamrock i niesamowite klimaty tamtych lat! Naprawdę warto obejrzeć, chociaż ciężko gdziekolwiek go było spotkać w kinach, a co dopiero na kasetach video. Ale szukajcie i niech Moc i Siła Glamrocku będzie z Wami.

użytkownik usunięty

Gdzie ??
Mam jedną wielka prośbe, jako że próbuje dostac ten film róznymi drogami a jakoś nic z tego nei wychodzi wiec mógłby mi go ktoś przegrać ??
Wszelkich zainteresowanych prosze o pisanie tiodav@poczta.onet.pl
pozdrawiam

użytkownik usunięty

Szkoda tylko ze w Polsce niekomercyjne kino najczesciej oznacza "filmy, ktorych nigdzie nie mozna dostac".

Teraz już można... o ile ktokolwiek z wyżej podpisanych jeszcze tutaj zaglądnie. 7 lat i 4 miesiące od 1. posta, wow...

ocenił(a) film na 10
grisnir

hejka.ja tu zaglądam :-)gdzie można zdobyć ten filmik bo bardzo mi na nim zależy - jakbyś mógł odpisać było by super.dzięki

ColeDunham

Spróbuj na allegro - ja tam kupiłam w ubiegłym miesiącu na vcd. I zgadzam się z opiniami, że jest to
znakomity film. Kupiłam go z uwagi na sympatię do Christiana Bale'a, ale potem nawet nie myślałam, że
chodziło o niego i jego - bardzo dobrą, dojrzałą i dużo ciekawszą niż jakiś tam Batman - rolę w tym
filmie. Po prostu kawał świetnego kina - coś do słuchania, wspominania (!) i myślenia...

hahaha tyle lat a ja się wpisuje, zajebisty filmik, ale widzialam go niedawno..chciałabym pójść na niego do kina ale w mojej wiosce zabitej dechami to nieprawdopodobne, graniczące niemalże z cudem. pzdr

taki okres czasu a ja dokladnie zgadzam sie z kazdym słowem napisanym przez osobe ktora zalozyla ten temat;] genialny film

ocenił(a) film na 10

Film naprawdę świetny, ogląda się jednym tchem, cudowna muzyka no i mój ukochany McGregor...
A tym, co nigdzie tego filmu nie mogą dostać, a tak jak ja nie lubią ibejów i allegro polecam... supermarkety typu tesco czy auchan. Na 99% znajdziecie go po cudownej cenie poniżej 10 zł :)

Mam nadzieje, że choć połowa z tych osób co tak strasznie chciała go zobaczyć, pokusiła się na pójście do Arsa w Krakowie, gdzie był on grany wczoraj na Off Festiwalu ;>

ocenił(a) film na 10
eeetam

dla farciarzy którzy wchodza na ten temat i chcą maniakalnie obejrzeć ten film, jest on grany na Off festivalu w krk jutro o 13 w Kinie Kijów ;]
Bilety są napewno! :)

ACH! Gliter Kids <3333 !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones