PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=306522}

Iluzjonista

L'illusionniste
7,4 8 710
ocen
7,4 10 1 8710
7,0 7
ocen krytyków
Iluzjonista
powrót do forum filmu Iluzjonista

W Edynburgu w co drugim krzaku - a jest ich tutaj całkiem sporo - jest pełno królików:P Podobno Szkoci nie przepadają za mięsem króliczym, co by tłumaczyło, dlaczego sytuacja się nie zmienia;D Ten film może i jest smutny, ale nie jest też pozbawiony dyskretnego humoru ---> już widzę, co ta mała, tłusta bestia wyprawiała na Siodle Artura haha!! Ten mały motyw utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że twórca naprawdę zadbał o wierne oddanie obrazu miasta, które nie skończyło się na epickiej panoramie z lotu ptaka pod koniec filmu.

ocenił(a) film na 9
buu_2

Mieszkałem 3 lata w Edinburghu i żadnego nie widziałem,nawet w parku przy Princes St.
Za to w filmie nieźle pociągneli z The Beatles.
Pozdro.

ocenił(a) film na 9
mihura

I jeszcze mały dodatek.
Animacja na najwyższym poziomie.
Ten koleś co to rysował,powinien opowiedzieć,historię Jana Wolskiego z Emilcina.

użytkownik usunięty
mihura

Prawdopodobnie to było już po fali polskiej emigracji, słyszałem, że w Wielkiej Brytanii Polacy gustowali w łabędziach, więc króliki to logiczna kontynuacja kulinarnych polowań na miejską zwierzynę.

ocenił(a) film na 9

Teraz wzieli się za londyńskie szczury.
Powinni im płacić za deratyzację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones