PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1319}

Imię róży

Der Name der Rose
7,7 175 212
ocen
7,7 10 1 175212
7,4 27
ocen krytyków
Imię róży
powrót do forum filmu Imię róży

Z zabójczym średniowiecznym klimatem,rewelacyjnym aktorstwem,tajemnicą.

ocenił(a) film na 10
Iluvatar

klimat tego filmu jest niepowtarzalny ale wg mnie podobny klimt ma "jeździec bez głowy"! polecam

akhakh

Tylko nie mów, że "Jeździec bez głowy" ma średniowieczny klimat... :-)
O ile pamiętam, to tam akcja dzieje się na przełomie XVIII i XIX wieku...
Tak czy owak "Sleepy Hollow" ma rzeczywiście niezły klimat.

ocenił(a) film na 6
moody_mic

ale gdzież mu do tajemnicy z "Imienia róży"

ocenił(a) film na 10
moody_mic

jezuuu czemu sie czpiasz! :) ja jak patrze na film to nie myśle o latach w ktorych dzieje sie akcja ale próbuje sie wczuc w klimat i jak ogladalem imie rozy i jeźdźca bez głowy to wg klimat jest podobny... tajemniczy i straszny

ocenił(a) film na 9
Iluvatar

Muszę cię zawieść, ale filmu, który zbliża się klimatem i tajemnicą do Imiena Róży raczej nie znajdziesz... :)

mariobb

Znowu oglądałem wczoraj ten film :-)

ocenił(a) film na 3
Michal1992

Raczej ciężko szukać podobnego filmu, bo " Imię Róży'' po prostu nie ma klimatu.
Porażka, że szok.

ocenił(a) film na 10
Gregory_4

gdzie tu widzisz porazke? uzasadnij... :)

ocenił(a) film na 3
Witch_King_3

http://www.filmweb.pl/Ksi%B1%BFka,genialna.,A,film,,temat,Topic,id=396895 [www.filmweb.pl/Ksi%B1%B ...]

ocenił(a) film na 10
Gregory_4

ksiazki jeszcze nie mialem przeczytac, wiec biore pod uwage film jako samodzielny twór. no w ten sposob: biorac film jako ADAPTACJE mozesz sie w taki sposob wypowiadac :) ale co? az tak ROZNA jest ksiazka? musze w koncu przeczytac :P

ocenił(a) film na 3
Witch_King_3

Książka jest zupełnie inna.
Po za tym nawet jako oddzielny film ( starałem się tak na to patrzeć ) mi się nie podobał. Nudny i bezpłciowy.

ocenił(a) film na 10
Gregory_4

Myślę że jesteś pajacowatym małolatem,który na przekór wszystkim chce być buntowniczy.Film genialny.

ocenił(a) film na 10
Iluvatar

właśnie, jakiś film w kostiumowej oprawie i z wątkiem kryminalnym?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones