PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1213}

Indiana Jones i ostatnia krucjata

Indiana Jones and the Last Crusade
7,7 250 881
ocen
7,7 10 1 250881
8,0 36
ocen krytyków
Indiana Jones i ostatnia krucjata
powrót do forum filmu Indiana Jones i ostatnia krucjata

W sumie te postaci tak wiele się od siebie nie różnią,obie spontaniczne,zwariowane,większość rzeczy robią prawie bez zastanowienia i wydaję się że George Lucas miał od małego taką postać w głowie i stworzył dwie takie postacie które zagrał ten sam aktor! Zaczynam myśleć że H.Ford naprawdę taki jest(a może za mało filmów z nim widziałem?). No dobra bo zacząłem ten temat trochę nie na temat:) Nie wiem jak wy ale ja uważam że Indy jest jakiś bliższy widzowi(w końcu te trzy filmy były tylko o nim) a w GW jest jeszcze Leia i Luke czyli właściwie główna postać GW.

ocenił(a) film na 10
What_The_Fuck

Racja, Han Solo nie jest tak wyeksponowany w "S.W". Indy to główna postać i siłą rzeczy jest go więcej i jest bardziej istotny. Han, choć to moja ulubiona postać ze starej trylogii, w zasadzie z całej sagi :D , nie dorównuje Indy'emu. Może gdyby był absolutnie główną postacią to byłby remis :D Indiana rulez, niesamowita seria mówiąc na marginesie !

ocenił(a) film na 9
damek1690

Han Solo nawet nie jest z naszej galaktyki.A Indy to swój chłop.Ziemianin!

ocenił(a) film na 8
LeoRex

Też racja.

ocenił(a) film na 8
LeoRex

Ha ha, swietne :D
Ja jednak Solo, ale tez pewnie dlatego, ze GW lubie bardziej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones