PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136005}

Infiltracja

The Departed
8,0 343 229
ocen
8,0 10 1 343229
7,5 44
oceny krytyków
Infiltracja
powrót do forum filmu Infiltracja

Ciekawie to pokazane, nie tylko dwóch głównych bohaterów prowadziło podwójną grę. Colin pewnie
wychowywałby nie swoje dziecko, gdyby sprawa wyszła na jaw. O ile dwaj panowie taką mieli
robotę, o tyle pani psycholog już nie, dlatego zrywając z Colinem musiała widzieć drzazgę w jego
oku, w swoim belki nie widzieć.

użytkownik usunięty
LunaExoriens

A gdzie jest powiedziane, że to nie dziecko Sullivana, bo chyba coś przegapiłem :)

ocenił(a) film na 7

Trudno mi teraz, po miesiącu, przywołać jakąś konkretną scenę, w każdym razie dla mnie było jasne, że to nie jest dziecko jej partnera. Może dlatego, że ten miał jakieś problemy łóżkowe, ale wydaje mi się, że było to dosadniej pokazane. Rękę dałbym sobie uciąć. Niemniej jednak ona także prowadziła podwójną grę, co właśnie wg mnie świadczy o sile tego filmu, bo pokazuje, że nie trzeba być agentem, by mieć dwie twarze.

użytkownik usunięty
LunaExoriens

Dopowiedziałeś sobie chyba jakieś wątki po prostu samemu :D

ocenił(a) film na 9

Nieprawda mówi sczerą prawdę był taki wątek

użytkownik usunięty
bartasss

Kurde, właśnie nie kojarzę jakoś.

ocenił(a) film na 10

To że nie jest to jego dziecko, idealnie wyjaśnia scena na pogrzebie Costigana.
Sullivan po ceremonii pyta się zasmuconej Madeline:
-Co z dzieckiem?

Ona nic nie odpowiada i nie zwraca na niego uwagi.
Ten moment jakoś od razu mi wyjaśnił kto jest ojcem. ;)

TwistAgain

A dla mnie równie dobrze znaczył:
-po czymś takim możesz mnie pocałować w d.
ewentualnie:
-usunęłam je, bo nie chciałam mieć dziecka z kimś takim jak ty, nie ma dziecka.

Tym milczeniem wiele można sobie dopowiedzieć. Raczej niczego >> na pewno << nam nie przekazano. To mogło być jego dziecko a równie dobrze i nie.

ocenił(a) film na 10
littlelinkinquar

Sullivan chyba nie mógł spłodzić dziecka. Chyba miał impotencje lub bezpłodny, nie pamiętam. Film nie mówi dosadnie kto jest ojcem ale chyba można powiedzieć odważnie że to Costigan jest ojcem

użytkownik usunięty
Stalowobrody

1) Dlaczego miałby mieć impotencję, skoro zaraz po tym jak zobaczył zdjęcie z USG, zasugerował, że będą się kochać "ale chyba jeszcze można?" - w domyśle: uprawiać seks.

2) Nie był też w ogóle zdziwiony ciążą Madolyn.

3) W filmie przewinął się motyw seksu Sullivana i Madolyn np. w czasie rozmowy z Costello.

ocenił(a) film na 8
LunaExoriens

bo to dzi**a była ;) niezbyt mi sie podobał ten wątek "miłosny"

ocenił(a) film na 8
LunaExoriens

Jako kobieta będę broniła innej.Ja tam myślę, że pani doktor nie była żadnym podwójnym agentem... Po prostu zrobiła to, o co była proszona w liście. Myślę też, że dziecko było Costigana (płakać po "przyjacielu"?).

ocenił(a) film na 8
babcianadchodzi

Ja również sądzę, że byłą po prostu zwyczajną kobietą, która znudzona swoim partnerem dała się ponieść, pewnie też szły za tym jakieś uczucia. Ale do czego zmierzam; czekałam z zapartym tchem, jak po scenie zabójstwa Sulivana, pokażą jak Madeleine otwiera list od Costigana. Nadal nie wiem co w nim mogło być. Proszę, niech mnie ktoś oświeci.

ocenił(a) film na 9
pamis342

logobaaa..
przypomnij sobie ten post albo wyobraz sobie teraz swoja reakcje jak twoj chlopak* znudzony miloscia "da sie poniesc"

jestem pewien twojej wyrozumialosci

*zakladam ze jestes dziewczyna

co do glownego postu to po mojemu nigdzie nie ma powiedziane czyje to dziecko ale co to ma znaczenie? laska jest z jednym i drugim bo... sam nie wiem co? i jeszcze nie wiadomo z kim jest w ciazy? to nakrecmy film jaka ona teraz biedna i jaki ma dylemat?

dlaczego nie ma filmow jak pijany kierowca potraca smiertelnie czlowieka, i jaki on teraz jest biedny bo on nie chcial, zlapali go i wodke wleli w gardlo, i nie mial autobusu, zapomnial numeru na taxi, bylo zimno a na bocznych nie stoja

w kopercie byly pewno nagrania i tyle, zadnego listu milosnego bym sie nie spodziewal:]] pewno jakby nie ona to dalby to sasiadowi z naprzeciwka albo komus komu dobrze z oczu patrzy (adwokatowi?), musialby zaryzykowac, ale ze byla ona to lepiej bylo dac jej

jak ktos wczesniej napisal, nawet jkaby dziecko bylo sullivana to co? to miala do niego wrocic? tu akurat nie jej wina ze trafila na niego, ale to ze spala z oboma to juz tak:], inna sprawa ze to tylko film i takie cuda to tylko w holylud

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones