PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665435}
6,6 240
ocen
6,6 10 1 240
Inkaar
powrót do forum filmu Inkaar

Inkaar super

ocenił(a) film na 10

Obejrzałam już ten film. Gorąco polecam. Rola Rahula mnie urzekła. Jego spokój i opanowanie w pewnych momentach filmu, coś fantastycznego.

lis560

a co z resztą obsady ? jak wypadli ? jak zdjęcia? muzyka ? bo tylko niektore filmy z boollywodu sa dobre i warto obejrzec :)

ocenił(a) film na 10
kangur65

Nigdy nie lubiłam filmów typu Bollywood. Włączyłam ten film tyko dlatego, że plakat mi się spodobał. Musze przyznać, że mile mnie zaskoczył. Nie jest to typowy film bollywood z tańcami i ciągłym śpiewaniem utworów przez zupełnie inne osoby, niż grające w filmie. Owszem występuje muzyka, ale fajnie nawiązuje do przedstawianej sytuacji. Głównie podkreśla uczucia między postaciami. Nie jest jej za dużo, ani za mało. Pozostali aktorzy również dobrze wypadli. Podobało mi się w tym filmie to, że cała sytuacja rozgrywała się w ciągu 2 dni, podczas których powracano do przeszłości. Jednym słowem polecam!!!

lis560

http://www.filmweb.pl/film/Table+No.21-2013-663152 tez dobre ...bollywodzkie :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
lis560

To takie dziwne uczucie, gdy wiem że film jest genialny , a jedocześnie nie podoba mi się tak jak teoretycznie powinien. To jednak moje subiektywne gusta. Dla reżysera , aktorów , i właściwie całej obsady wielkie brawa. Arcydzieło !!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones