PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674480}

Instrukcji nie załączono

No se Aceptan Devoluciones
7,4 12 209
ocen
7,4 10 1 12209
Instrukcji nie załączono
powrót do forum filmu Instrukcji nie załączono

2/10

ocenił(a) film na 2

Klan ma swoich wielbicieli. Latynoskie telenowele też. Podobnie jak disco polo. Jak przekonac rzesze, że są w błędzie? Nie da rady!
Wystawiam 2/10, bo film ma wszystko z wyżej wymienionych pozycji.

edgemoon

Jestem zawodowym muzykiem i słucham Planet X , Dream theater, Van halen, Whitesnake, Glenn hughes, hard rock, jazz rock i przede wszystkim ambitną muzykę,
ale ludzie w Polsce tańczą i bawią się najlepiej przy disco polo. Mnie przy niej też się dobrze tańczy.

ocenił(a) film na 2
mmence

To serdecznie współczuję. To juz nie dualizm, a rozdwojenie jazni.

edgemoon

Lepiej mieć roztrojenie jaźni i być otwartym nawet na prymitywizm i komercję niż klapy na oczach jak koń.
Z tym jest w społeczeństwie większy problem.
Większość ludzi zamyka się w swoim ciasnym kącie upodobań.
Jest niewielu ludzi którzy słuchają grają i uczą ambitnej muzyki a potrafią doceni mniejsze formy sztuki (ja tak robię).
Polecam większą otwartość.
(Na seriale nie mam czasu, więc nie wypowiadam się, ale trąca mi to nudą)

ocenił(a) film na 2
mmence

Klapy na oczach sprawiają, że niewiele widac. Ja natomiast dostrzegam różne zjawiska, i zwyczajnie odrzucam co jałowe, prostackie, niskie. Wmówiłeś sobie, że jesteś bohaterem, bo jesteś wstanie zjadac bułkę paryską z tapenadą z kału. To nie sztuka łykac wszystko jak leci, bez refleksji, bez ambicji, bez pytań. Sztuką jest wybrac co najlepsze i pielęgnowac to zjawisko.
Jesteś jak miliony. Bezmyślny odbiorca popkultury, który na dodatek zachowuje się jak niewychowany dzieciak, który nie wie, że puszczanie bąków w towarzystwie jest niesmaczne. Zamiast spłonąc rumieńcem ze wstydu z powodu swoich braków i słabości, ty chwalisz się tymi swoimi wiatrami, bo nie masz pojęcia co dobre, a co złe. Powiem ci, mój drogi popuzjadaczu, popsułeś swymi bąkami powietrze na tym forum, więc pozwól iż stąd wyjdę.

edgemoon

Usłyszałeś ode mnie że akceptuję a nawet mogę polubić disco polo lub komercję, ale też że na co dzień
słucham, gram i uczę (jestem nauczycielem) najtrudniejszych improwizacji na perkusji i gitarze,
tego co grają najlepsi bębniarze i gitarzyści jak Mike Mangini, Allan Holdsworth. i wielu innych.
Pisz co chcesz ale czytelnik i tak zrozumie że masz klapy na oczach.
Poeto nie odnajdziesz się wtedy kiedy trzeba będzie się odnaleźć.
Już widzę jak umiesz bawić swoją dziewczynę przy wesołym skocznym disco polo
Ty puszczaj swoje bąki w samotności z ambicją.
Dla mnie jesteś poetą od bąków.

edgemoon

skoro nie lubisz tego typu filmów to po co je oglądasz? Hipokryzja? Czy też musisz pokazać swoje "wysublimowanie"?

ocenił(a) film na 2
lorimer

Oglądam, aby wiedziec, czy coś mi się podoba czy nie. Smakuję, żeby wiedziec jak cos smakuje. itd. itp.

ocenił(a) film na 9
edgemoon

Aha to znaczy ch.. w wiatrak tez wsadzisz zeby sprawdzic czy ci sie podoba i jak smakuje??? Genialne !!!

ocenił(a) film na 2
edgemoon

popieram 100% 2/10

ocenił(a) film na 2
ad_r

omijać z daleka, dopóki celuje się wyżej niż rozrywka na poziomie radia eska

edgemoon

Absolutnie się nie zgadzam 2/10 to żart chyba, że w skali od -10 do +10. Niezłą komedyjka (jestem w trakcie oglądania), świetne krajobrazy z Meksyku, kiczowate kolorowe stroje, humor taki jaki ma być (nie gorszy niż w Kac Vegas). Czego wymagać od takiej produkcji, odprężyć się i tyle.

ajron1960

I antypatyczne lesby na plus.

ajron1960

Prawie cały wątek nie na temat. I ch..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones