PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674480}

Instrukcji nie załączono

No se Aceptan Devoluciones
7 168
chce zobaczyć
Instrukcji nie załączono
powrót do forum filmu Instrukcji nie załączono

7.5?

użytkownik usunięty

wytrzymalem 25 minut...mega KICZ! a glowny bohater w peruce....masakra :D

ocenił(a) film na 9

Zazwyczaj oceniam film po obejrzeniu go, nawet jeśli już na początku mnie nudzi.
Czemu? Ja mam takie zdanie że film powinno się oceniać w całości- ty oceniłeś początek filmu, który jest zrobiony z "przymrużeniem oka", główny bohater w peruce, śmieszne[albo i nie] sceny, amatorscy aktorzy [z pozoru]. Im dłużej oglądasz, tym bardziej rozumiesz ten film- w sensie gry aktorskiej.

Sam na początku byłem zniechęcony do obejrzenia tego filmu, teraz nie żałuję.

ocenił(a) film na 7

Jak zaczęłam oglądać ten film, też stwierdziłam, ze jest kiczowaty. Ta peruka była naprawdę od czapy. Jednak im dłużej film trwał, tym bardziej zaczęłam go doceniać, jego prostotę w przekazie. Jeden z piękniejszych filmów jaki widziałam, rzadko kiedy się wzruszam. Jednak na tym film miałam szkliste oczy chyba ze 3 razy. Oceniam na 7.

ocenił(a) film na 8

Peruka miała na celu podkreślenie młodzieńczego wyglądu (blond pasemka, bujne włosy) z pływem czasu zmienił się wygląd, stawał się starszy i dojrzały.

Zgadzam się, początek filmu nie był zbyt obiecujący, ale nie ocenia się książki po okładce... warto obejrzeć do końca - przetrwać kiczowatą perukę i charakter bohatera, kiedy był młodszy. Bo film jest naprawdę dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones