PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674480}

Instrukcji nie załączono

No se Aceptan Devoluciones
7,4 12 209
ocen
7,4 10 1 12209
Instrukcji nie załączono
powrót do forum filmu Instrukcji nie załączono

Nie śmieszny dowcip, nuda, dłużyzny. Absurd. Ja nie polecam.

ocenił(a) film na 8
Halvard

chyba obejrzałeś 5 min..... eh

ocenił(a) film na 3
konradoz

Obejrzałem jakieś 80% filmu. Nastawiałem się na dobrą rozrywkę ale się zawiodłem. Może wolę inny humor. Mi się nie podobał więc nie polecam.
Pzdr.

ocenił(a) film na 8
Halvard

Jako komedia słabizna, ale jakbyś obejrzał 100% zamiast 80% to może film jako całość oceniłbyś nieco inaczej. Nie bez powodu film jest zakwalifikowany jako komedio-dramat.

ocenił(a) film na 9
Halvard

Trzeba było obejrzeć cały film, ja sam zrozumiałem istotę filmu po obejrzeniu końcówki która powala na kolana :(, a sam nastawiałem się na głupią komedię bo na taką miałem akurat ochotę

ocenił(a) film na 3
born2july

Ok, namówiliście mnie. Mam film zachowany więc obejrzę i jeżeli uznam, że warto to na pewno zmienię ocenę.

Halvard

wow po raz pierwszy widze zeby ktos kogos w internecie przekonał...

ocenił(a) film na 7
Halvard

Problem z tym filmem jest taki, że jest momentami zabawny, później beznadziejny. Na pierwszy rzut oka głupawa komedia, koniec potwornie sentymentalny. W skrócie film niezbyt dobry, ale.....

Właśnie jest małe ale, bo pomimo wszystko film nie jest głupi, a przy tym inny niż anglosaska sieczka.
Po obejrzeniu muszę stwierdzić, że mi się niestety podobał.

ocenił(a) film na 9
Halvard

To jest przede wszystkim dramat z nutą komedii. Jeśli nie lubisz tego typu filmów radzę nie oglądać tych, które mimo działu "komedia" znajdują się również w dziale "dramat".

ocenił(a) film na 3
misislipy

Lubię. Moim ulubionym filmem polskim jest "Nic śmiesznego", który jest dramatem z wielką nutą komedii.
Ten film po prostu mi się nie podobał i proszę nie szukać w tym jakiś konkretnych elementów. Film nuda i tyle.

ocenił(a) film na 10
Halvard

Jeśli to uważasz za nudę, to Twoja sprawa (raczej strata). A nazywanie absurdem i "ja nie polecam" w stosunku do filmu którego nie obejrzałeś to zwykła megalomania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones