PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674480}

Instrukcji nie załączono

No se Aceptan Devoluciones
7 168
chce zobaczyć
Instrukcji nie załączono
powrót do forum filmu Instrukcji nie załączono

Początek filmu i postać głównego aktora to szczyt idiotyzmu; szkoda tylko, że w takiej oprawie poruszono tyle problemów. A co do zakończenia i takowym wzruszeniom, to nie wszyscy mogą wytrwać.
Ja oceniam film, jako całość 4/10.

ocenił(a) film na 10
ksenamolo

Lubisz oceniać ludzi po pozorach. Właśnie ta postać jest wybitna, od kiedy został sam z tym bobasem widać jaki to DOBRY człowiek. Zdanie o zakończeniu nie dość że pozbawione sensu, to jeszcze przeraźliwie niegramatyczne.
A teraz odpowiedź na Twoje pytanie: Toma być arcydzieło dramatu, z uśmiechem przez łzy.
Rzeczywiście jest inny niż te w Twoim guście, znacznie bardziej przemawia do emocji, a nie (jak lubisz) do oczu.

angeldog

Dziękuję za tak wymowną i profesjonalną wypowiedź, przeanalizuj sama co napisałaś i wróć do mojej;
" przeraźliwie niegramatyczne".... :) piękne sformułowanie:)
Nie fatyguj się z ponownym komentarzem mojej wypowiedzi. Dziękuję.

ocenił(a) film na 10
ksenamolo

Głupia ruro... Nawet płci nie umiesz rozpoznać. Oczywiście, że przeraźliwie, choć tak głupia rura, nie potrafiąca chociażby czytać ze zrozumieniem, nigdy tego nie pojmie. W sumie to idź komuś possać, zamiast bełkotać na filmwebie.

angeldog

Już nie przejmujesz się językiem polskim? Widać masz same kompleksy .....

ocenił(a) film na 10
ksenamolo

Kompleksy? Znów kłopoty ze zrozumieniem.... dalej ruro nie pojmujesz ni w ząb. Skończ bełkotać, zacznij ssać.

angeldog

Ty robisz to chyba ciągle!!!

ocenił(a) film na 10
ksenamolo

ty zaś z pewnością. Brzydkie głupie rury są tylko do tego.

ocenił(a) film na 9
ksenamolo

wlasnie to jest sztuka pokazac cos tak pieknego, a zarazem smutnego, w tak niekonwencjonalny sposob. mysle, ze ten glupkowaty (rodem z amerykanskich komedii) poczatek jest celowym zabiegiem- widz nie przypuszcza, ze bedzie mial do czynienia z prawdziwym meksykanskim dzielem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones