PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30763}

Intymność

Intimacy
6,0 14 592
oceny
6,0 10 1 14592
5,0 4
oceny krytyków
Intymność
powrót do forum filmu Intymność

Świetny

użytkownik usunięty

Mam pytanie - dlaczego wszyscy tak skupiają się tylko na scenie seksu? Wiem, że ludzie bywają niewyżyci i lubią oglądać różne rzeczy, tylko po co spłycać ten film do scen "łóżkowych"!
Tylko jedna uwaga. Czy zauważyliście, że postacie bełkotały i gadały bez sensu? Potwierdza to fakt, że ludzie tak naprawdę nie umieją się dogadać i dlatego kochankom lepiej jest nic nie mówić. Nasuwają się mi jeszcze inne przemyślenia, ale szkoda pisania. Słowa i tak nie mają żadnego znaczenia.

dla mnie b.dobry
No właśnie dlaczego większość spłyca ten film tylko do seksu?
Jeśli o mnie chodzi nie jest to moze świetny ale za to bardzo dobry film. To jest film o samotności, zagubieniu, o próbie ucieczki od monotonni codziennego życia, o tym, ze głównym bohaterom czegoś w tym ich zwykłym, rodzinnym życiu brakuje, że coś jest nie tak. Nie jest to film o seksie. Przecież tych scen jest tam zaledwie z pięć.
I są one po to aby nam pokazać co czują bohaterowie, pokazać ich zagubienie, samotność i desperację, a nie po to by nas gorszyć.
I naprawdę nie rozumiem czym tu się można oburzać. No lae każdy widzi to co chce widzieć...

ocenił(a) film na 7

tło
Rzeczywiście - naczytałem się gdzieś, że pełno tu seksu, że to film bulwersujący, etc. Zdanie które napisała gonia bardzo dobrze tu pasuje: każdy widzi to co chce widzieć. Obejrzałem film i jakoś nie wydaje mi się że był on przesycony seksem. Sceny erotyczne są tu moim zdaniem tłem do tego co film ma przekazywać. są nakręcone dość realnie i są raczej ciemne (zresztą w zasadzie cały film taki jest). Z nich wynika cała reszta: ciche, bez zobowiązań spotkania przestają wystarczać, pojawia się zainteresowanie drugą osobą, ... Sprowadzanie tego filmu tylko do erotyki i seksu jest po prostu spłyceniem całego dzieła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones