PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30763}

Intymność

Intimacy
6,0 14 596
ocen
6,0 10 1 14596
5,6 5
ocen krytyków
Intymność
powrót do forum filmu Intymność

dystrybutorzy oszukują

ocenił(a) film na 10

Kolejny raz dystrybutor mnie zawiódł. Jak można pisać że film jest jakimś niesamowitym skandalem na podstawie może czterech scen. To prawda że nie są one zbyt subtelne ale to jakaś kompletna bzdura wypisywać takie rzeczy tylko po to żeby przyciągnąć ludzi do kina. Film jest przepiękny, kilka razy reżyser bardzo miło mnie zaskoczył (np zamiana osoby śledzonej w śledzącą). Myślę że złote lwy to dla tego filmu za mało ale dobrze że chociaż tam go dostrzeżono. I jeszcze jedna taka skromna uwaga na marginesie. W jednej z większych lubelskich wypożyczalni wideo była tylko jedna kopia tego filmu. Dwie półki niżej pearl harbor - chyba ze 13 kopii. Porażka.

ocenił(a) film na 10
buc

dokłądnie tak
Tak, dokładnie tak. To skandal, że ten film był reklamowany jako erotyczny skandal!! Ten film pokazuje seks i to dosyć ostry i namacalny. Sceny erotyczne można uznać za symboliczne, ukazujące okaleczenie głównych bohaterów, którzy nie potrafią cieszyć się miłością. Poza tym Intymność dotyka aktualnego problemu naszej cywilizacji, czyli samotności ludzi i ih zagubienia. Pod tym względem jest to absolutny majstersztyk. Jeszcze nikt tak wspaniale nie oddał tejże problemtayki na ekranie. Film ubiegłego roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones