PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=255591}

Inwazja

Evil Aliens
4,6 1 001
ocen
4,6 10 1 1001
Inwazja
powrót do forum filmu Inwazja

Mnóstwo humoru, jeszcze więcej GORE no i klimacik z czasów, kiedy filmy klsy B były uwielbiane przez wszystkich. Filmu nie psuje nawet angielski dialog, który bywa niekiedy bardzo irytujący.
Jeśli ktoś nie lubi filmów GORE i zabiera się za to dzieło popełnia krzywdę i sobie i nam (fanom gatunku) bo wiadome jest, że wystawi ocenę niską i od razu zniechęci do oglądania, młodych, którzy dopiero zaczynają z tym klimatem.
Jak dla mnie - mocne 7!

użytkownik usunięty
opoz

Bardzo ładnie napisane, sam lepiej tego bym nie wymyslił. :D fanem jestem i naprawde mi sie podobało, szczególnie muzyka !

opoz

skoro uwazasz ze to takie swietne czemu nie wystawisz 10/10

ocenił(a) film na 8
Vito

Hm..., może mam majaki ale nie widzę, aby ktoś z nas napisał, że to świetne kino - chyba zabłądziłeś tym wpisem.

opoz

a co sie nie podoba w angielskim dialogu ?? czyżby to że jest trudniejszy do wymówienia od angielskiego używanego w stanach ?? oj nieładnie bo wierz mi że brytyjski angielski jest o niebo lepszy :) amerykański to aż uszy krzywdzi czasami :)

a film niezły :) 7.5 jak najbardziej za to sama scena z kombajnem to ma pełne 10 :) albo i więcej ;)

ocenił(a) film na 8
Kejben

Angielski dialog podoba mi się najbardziej w komediach ale w sumie Inwazja do nich się zalicza także mnie osobiście on nie przeszkadza.

użytkownik usunięty
opoz

Vito - zacofałem sie normalnie lat mineło ale odp. kiedyś musze. Jeżeli uważam iż jest film jest świetny nie jest to równoznacze z oceną maksymalną. Ale jakie to ma znaczenie po dwóch latach od odpowiedzi ;). Teraz wszyscy pewnie już jesteśmy inniy o dwa lata starsi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones