PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163608}

Inwazja

The Invasion
6,1 35 183
oceny
6,1 10 1 35183
5,6 7
ocen krytyków
Inwazja
powrót do forum filmu Inwazja

Z tego co w zapowiedziach prezentuje stacja telewizyjna, na której antenie będzie dziś ten film;) - bardzo przypomina mi wątek z "Equilibrium", które swoją drogą prezentowało ciekawy pomysł wizji naszej zielonej planty. Niestety oprócz pomysłu wg mnie zawiodła cała reszta - mam nadzieję, że dziś się nie rozczaruję.

ocenił(a) film na 7
MisMonika

Nie ukrywam, że oglądam głównie ze względu na aktorów - tematyka niespecjalnie mnie pociąga <zmęczenie materiału> ale nastawiam się na dobrą grę. Zobaczymy co z tego będzie :)
Dziś, 21:30, TVN.

ocenił(a) film na 7
LadySingsTheBlues

Nie było tak źle, ale myślami odpływałam gdzieś indziej. Film jakich wiele. Daniel Craig miał fatalną fryzurę, Nicole znów robiła minę z Innych.
Ale w sumie może być.

ocenił(a) film na 4
LadySingsTheBlues

LadySingsTheBlues, zgadzam się z Tobą - specjalnych emocji nie wzbudzał(liczyłam na więcej, a przez to miałam wrażenie, że zaraz sama stanę się "zainfekowana" - jakiś chłodny, mało wciagający klimat filmu i zbyt prozaiczne przewidywalne zakończenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones