PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163608}

Inwazja

The Invasion
6,1 35 183
oceny
6,1 10 1 35183
5,6 7
ocen krytyków
Inwazja
powrót do forum filmu Inwazja

za takie filmy wypożyczalnia powinna oddawać kasę,( albo raczej twórcy). wolę juz ogladnąć ,,We wspólnej" niz męczyć się z takim filmem.nie chce mi się nawet pisac co w nim było złe( wszystko) film stolec-nie dajcie sie nabrać.

ocenił(a) film na 6
KRISPO_DE_PALMA

Wypożyczalnia nie może oddawać pieniędzy, za każdy film, który Ci się nie podobał, skoro sam go wybrałeś - jesteś pewnie dorosłym człowiekiem i odpowiadasz za swoje czyny. A że Ci nie przypadł go gustu? Już po pierwszych próbnych testowych pokazach wiadomo było, iż film nie jest za dobry. Kolejne recenzje tylko w tym umacniały. Film od początku skazany był na porażkę. Jak dla mnie film głównie dla fanów aktorów.

ocenił(a) film na 2
Sparkling1986

DZIĘKI ZE MNIE OŚWIECIŁEŚ BO CHCIAŁEM WYTOCZYĆ SPRAWĘ WYPOŻYCZALNI....TO BYŁA TYLKO TAKA RETORYKA ŻEBY INNYCH USTRZEC OD BŁĘDU OGLĄDNIĘCIA TEGO CHŁAMU I DRUGA SPRAWA ZAMIAST TYCH GŁUPICH UWAG POTWIERDŹ ŻE FILM SŁABY I PO SPRAWIE, A NIE JESTEŚ ZA ALE PRZECIW.

ocenił(a) film na 6
KRISPO_DE_PALMA

Tytuł postu "oddawać 14zł za film" nie jest wielkim ostrzeżeniem - wytocz sprawę, zrobi się głośno ("sensacja - facet podaje wypożyczalnię do sądu, bo nie podobał mu sie film!") i wtedy się osiągniesz Swój cel ostrzeżenia świata przed obejrzeniem filmu, który nie raczył podpaść Ci do gustu.
"A nie jesteś za ale przeciw" a gdzie ja piszę w moim poście, że jestem "za ale przeciw"?
Jeśli chcesz poznać moje zdanie n/t filmu to przeczytaj moją recenzję.

ocenił(a) film na 2
Sparkling1986

,, Już po pierwszych próbnych testowych pokazach wiadomo było, iż film nie jest za dobry. Kolejne recenzje tylko w tym umacniały", czyli zgadzasz sie z moja opinia ze to chłam, jestes za. Ale jesteś przeciw mojej opinii bo ten film jest jednym z twoich ulubionych (rozdwojenie jaźni ? ).

ocenił(a) film na 6
KRISPO_DE_PALMA

Jeśli byłeś na moim profilu, musiałeś zauważyć, iż prowadzę blog o Nicole Kidman - również prawie wszystkie recenzje napisane dotąd - prócz Posejdona - dotyczą filmów z Nic. Jest ona moją ulubioną aktorką i na każdy film patrzę przez pryzmat aktorki (dlatego w ulubionych;)

"Już po pierwszych próbach wiadomo było, iż film nie jest za dobry. Kolejne recenzje tylko w tym umacniały" to nie są moje spostrzeżenia tylko opinie recenzentów wersji próbnych, więc nie próbuj mi wmówić, iż to moja opinia i że jestem autorem wszystkich tych recenzji.

jeśli widziałeś poprzednie wersje (w tym serial) i czytałeś książkę Jacka Finneya, najnowsza wizja Hirshbiegela miała prawo nie przpaść ci do gustu - kolejne remaki, nie odnoszą zwykle sukcesów. Ja czytałem jedynie powieść Jacka Finneya, która miała specyficzny klimat - muszę przyznać iż przypadł mi do gustu.

Wersja z 2007 roku nie posiada już takiego nastroju, jest on trochę sztuczny. Film nienajgorzej się zaczyna, i choć w scenach kolejnych jest akcja, nie przyciąga ona widza, nie jest elektryzująca.

Jednak w kinie bawiłem się całkiem dobrze (głównie ze względu na Nicole, którą mogłem w końcu podziwiać na dużym ekranie;)i to jest najważniejsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones