PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=450048}

Ironia losu. Kontynuacja

Ironiya sudby. Prodolzheniye
6,4 420
ocen
6,4 10 1 420
Ironia losu. Kontynuacja
powrót do forum filmu Ironia losu. Kontynuacja

fajny....

ocenił(a) film na 10

NIE OGLĄDAŁEM 1 CZĘŚCI, ALE NA PEWNO KIEDYŚ TO ZROBIE - SZKODA, ŻE ZNAM JUŻ ZAKOŃCZENIE.

ALE TA 2 JEST CAŁKIEM NIEZŁA. NIE WIEDZIAŁEM, ŻE ROSJANIE POTRAFIĄ KRĘCIĆ KOMEDIE ROMANTYCZNE.
FILM DOŚĆ DOBRY CHOĆ NA POCZĄTKU NIE WYGLĄDAŁ ZBYT ZACHĘCAJĄCO, BRYLSKA WYPADŁA ŚREDNIO, BEZ REWELACJI. ALE MŁODZI ROSYJSCY AKTORZY SPISALI SIĘ DOŚĆ DOBRZE.

W NOC SYLWESTROWĄ DO MIESZKANIA CÓRKI NADII WDZIERA SIĘ PIJANY MŁODY CHŁOPAK. OKAZUJĘ SIĘ, ŻE TO SYN DAWNEJ MIŁOŚCI JEJ MATKI. ZACZYNA SIĘ SZEREG PRZEZABAWNYCH SYTUACJI.

ocenił(a) film na 8
Lukasz7890

Tak naprawdę zakończenie flmu z 75 roku nie jest najważniejsze w filmie :) ale rozwój wydarzeń, zabawne sytuacje i to, jak widz zaprzyjaźnia się z bohaterami filmu.

Lukasz7890

wie ktoś może gdzie znaleźć ten film?
najlepiej byłoby po polsku. (napisy) ????

ocenił(a) film na 10
sssouzie

ILE CZASU MINĘŁO OBEJRZAŁEM CZĘŚĆ PIERWSZĄ, REWELACJA, FAKTYCZNIE TAMTO ZAKOŃCZENIE JEST WAŻNIEJSZE.

JA GO WYGRZEBAŁEM W KOSZU W MEDIA-MARKT, ZA 7 ZŁ. Z LEKTOREM (WŁAŚCIE Z DWOMA LEKTORAMI, ZA MĘŻCZYZN MÓWI LEKTOR, A ZA KOBIETY KOBIETA LEKTOR).

POLECAM W SZCZEGÓLNOŚCI 1 CZĘŚĆ - JEST DOSTĘPNA TYLKO Z NAPISAMI, W CENIE DOŚĆ WYGÓROWANEJ BO 39,99.

lukasz78902

Łukasz, prosze Cię o kontakt : asvar@op.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones