PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564833}
6,6 37 705
ocen
6,6 10 1 37705
5,9 9
ocen krytyków
J. Edgar
powrót do forum filmu J. Edgar

Trochę dziwne że pominęli Dicaprio i Hammera do nominacji do Oscara za role w tym filmie.
Myslalem ze to pewniaki. Trochę się zawiodłem...pewnie oni też

jakubmosior

"Nominowany do Oscara Leonardo DiCaprio ("Incepcja", "Krwawy diament") wciela się w tytułową rolę J. Edgara" - przeciez byl nominowany. To, ze nie dostal Oskara to juz inna sprawa.

ocenił(a) film na 8
qzka

no i za j.Edgara nie dostali nominacji

ocenił(a) film na 7
jakubmosior

a bo to chyba idzie dopiero na nastepne oscary

flyfinka

a to niby dlaczego?

ocenił(a) film na 8
Sebu_BGZ

no oczywiscie ze nie na przyszle Oscary tylka na tegoroczne!!! ale widocznie byli lepsi i ich pominęli

jakubmosior

Clooney nie powinien dostać nominacji. Był niezły, ale zaryzykuje stwierdzenie, że to jedna z lepszych kreacji DiCaprio i to jemu należała się nominacja. Ale on ostatnio ciągle jest pomijany przez Akademie...

ocenił(a) film na 7
Sebu_BGZ

ah faktycznie premiera byla w 2011- moj blad :)

ocenił(a) film na 8
flyfinka

moim zdaniem zarowno dla Dicaprio jak i dla Hammera powinny byc nominacje. Jakos ani Clooney ani Pitt nie zaskoczyli niczym

ocenił(a) film na 8
jakubmosior

Dicaprio jest od lat pomijany. Nawet jak mu walną jakąś nagrodę, to Oscara pewnie dostanie dopiero za całokształt, chyba że do tego czasu oscarów nie będzie.... I płakać nie będę jak widzę w ostatnich latach kogo i co nominują a jakich ludzi pomijają.

ocenił(a) film na 7
evusick

Leo był świetny powinien dostać przynajmniej nominacje do oscara za J.Edgara tym bardziej że konkurencja nie była za dobra rola Pitta w Moneyball w mojej ocenie nie na nominacje do oscara pomimo ,iż sam film był bardzo dobry

jakubmosior

myśle że wielu sie zawiodło
rola świetna szkoda że przeszła bez echa :(
najbardziej podobał mi sie akcent sposób wymowy - wielkie brawa

laszcz1

zgadzam sie! Swietna rola!! Leonadro byl nieoceniony w tym filmie. moze dlatego nie wzieli go pod uwage przy oskarach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones