PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564833}
6,6 37 705
ocen
6,6 10 1 37705
5,9 9
ocen krytyków
J. Edgar
powrót do forum filmu J. Edgar

trzeba przyznać nudny. Przy tym potencjale - tajne akta, kadencja 8 prezydentów a mamy zaledwie skupioną uwagę na porwaniu dziecka Lindberga, lekko zahacza o Kennedych, ciut tworzenie "swojej szafki" i ...koniec. I lekki wątek homo. 7/10 za grę i za rys historyczny - bo scenariusz- nudnyyyyyy ;(

ocenił(a) film na 10
Malak_Al_Rahim

Lekko leniwy charakter filmu i ograniczenie wątków, zbudowanie narracji wokół relacji bohatera z matką plus zepchnięcie politycznych konsekwencji (fakt z punktu historycznego bardzo skomplikowanych) to największa zaleta filmu - myślę, że w założeniu Eastwood'a ma to być obraz bardziej psychologiczny niż polityczno-historyczny. Nudna i banalna to była poprzednia produkcja Clinta - Medium.

ocenił(a) film na 6
Malak_Al_Rahim

Też odniosłem wrażenie że scenariusz jest dosc nudny. Na plusie jest muzyka skomponowana przez Eastwooda, gra DiCaprio i zdjęcia do filmu. Daję mu 7/10.

ocenił(a) film na 7
marshall94

Ta sama ocena, również mnie trochę nudził, ale strona techniczna filmu i gra Leo sprawiły, że dało się oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones