PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564833}
6,6 37 705
ocen
6,6 10 1 37705
5,9 9
ocen krytyków
J. Edgar
powrót do forum filmu J. Edgar

Hmm

ocenił(a) film na 7

Może nie taki dobry skoro nie został nominowany do Oskara.

Kempy235

Może i nie jest. Ale to, że nie dostał nominacji o niczym nie świadczy ;]

ocenił(a) film na 7
Maddie__

Mam nadzieje

ocenił(a) film na 7
Kempy235

Ja czuje że to jest dobry film i czekam na premiere w Polsce

Kempy235

Ja również. Chociaż patrząc na tą naszą premierę..

ocenił(a) film na 8
Kempy235

Film ponoć przeciętny, ale nie wiem ile w tym prawdy. Przede wszystkim nie nastawiajcie się na wielkie kino, pełne akcji i sensacji z dużą liczbą przewrotów. Bo ja myślę ,że będzie raczej odwrotnie i zobaczymy film spokojny ze specyficznym klimatem. Taki nie dla każdego.

Ale ponoć aktorsko film prezentuje się bardzo dobrze :)

ocenił(a) film na 3
bartekcz92

Niestety, film jest slaby w prawie kazdym aspekcie. Nie do konca wiadomo jak rezyser chcial, abysmy odebrali postac Hoovera. Aktorsko film poprawny, no i to chyba jego jedyna zaleta. Bardziej przypomina dosyc dlugi dokument w stylu Discovery, czyli duzo wyrwanych z kontekstu inscenizacji, a koniec koncow po jakims czasie czeka sie, zeby film sie w koncu skonczyl. 10 euro poszlo w piach...dlatego ode mnie zaledwie 3 gwiazdki. Nawet nie wiem komu moglby sie ten film spodobac. Ocena 7,8 zapewne zawyzona przez tych, co to "sie na filmach znaja".

ocenił(a) film na 8
ButemWBusha

Ocena szybko spada. Pewnie zatrzyma się na 7.0

ocenił(a) film na 4
Kempy235

zapamietaj do konca zycia - oscar nie jest wyznacznikiem klasy filmu :)

ocenił(a) film na 5
osabzz

zwłaszcza ostatnimi czasy decyzje Akademii bywają dyskusyjne. Tegoroczne nominacje to potwierdziły...

Nicolis

dyskusyjne moze i czasem bywaja ale akurat w przypadku J Edgara brak nominacji nie stoi w sprzecznosci z recenzjami krytykow ktorzy ostro zjechali film

ocenił(a) film na 5
najlepszy89

akurat nie miałam na myśl J. Edgara :) nie wyrobiłam sobie jeszcze zdania na temat tego filmu. Rozgoryczyło mnie raczej pominięcie Id marcowych, Drive czy Shame w głównych kategoriach

Nicolis

w przypadku Drive rowniez liczylem na nieco wiecej nominacji

najlepszy89

mnie to nawet zachęca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones