PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564833}
6,6 37 705
ocen
6,6 10 1 37705
5,9 9
ocen krytyków
J. Edgar
powrót do forum filmu J. Edgar

J Edgar 8+/10

ocenił(a) film na 8

Bardzo dobry film biograficzny, troche konstrukcja przypomina Ironlady. Wielki popis aktorski DiCaprio, wspaniale zadbanie o wszelkie szczegoly w filmie i swietna charakteryzacja. Jak dla mnie, za to ostatnie to bylby murowany oskar...dawno nie widzialem tak dobrej charakteryzacji. Swietna rezyseria i gra aktorska, calkiem ciekawy film. Moim zdaniem troche przydlugi, ale warto.

ocenił(a) film na 7
dabram17

W zasadzie mam ochote zaprotestowac, ogladajac ten film w b. dobrej jakosci bo w kinie, po raz pierwszy od dawna zauwazylam tak niedopracowana charakteryzacje. Momentami az przykro bylo patrzyc na nieruchome maski na twarzach 'postarzonych' aktorow, jako widz odczuwalam spory dyskomfort. Poza tym rzeczywiscie, gra aktorska swietna, klimat zbalansowany ladnie miedzy watkami kontrowersyjno-intymnymi a zawodowymi, wiec wyszedl z tego ladny portret skrzywionej psychiki J. Edgara, choc jak na moj gust filmowi brakowalo... tego czegos :)

ocenił(a) film na 8
karo7inna

a przyjrzalas sie ich rekom, paznokciom....to wlasnie jest charakteryzacje, nie tylko twarze. Ja zauwazylem jak niesamowicie dopracowano postac jego Edgara matke.DiCaprio byl swietnie zrobiony, uwazam ze mimika byla swietnie zachowana, troche mialem zarzutow do postaci jego asystenta, bo ten wygladal troche sztucznie i wlasnie jakby mial nieruchoma maske, chociaz jego mimika w mlodych latach tez byla uboga.

dabram17

http://somelikeitclassic.wordpress.com/2011/11/16/slabe-recenzje-j-edgara-eastwo oda/
"(...)i – co zaskakujące – nieudolna technicznie.W tym ostatnim względzie komentatorzy zwracają uwagę przede wszystkim na staroświecką charakteryzację i niefortunne oświetlenie(...)"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones