PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564833}
6,6 37 705
ocen
6,6 10 1 37705
5,9 9
ocen krytyków
J. Edgar
powrót do forum filmu J. Edgar

ale film jednak dość powierzchowny, zbyt wiele wątków tylko szkicuje, zamiast się w nie zagłębić. Eastwooda przerósł ogrom materiału i chyba zbyt wiele rzeczy chciał zawrzeć w zbyt krótkim czasie. Ale i tak... uważam, że jednak warto. W końcu Easwtood:)

Gerard_Polanski

troche przesadzone "ze jedna z najwiekszych" di caprio to aktor który wybiera dobre scenariusze które daja mu pole do popisu. ma talent i tyle.

homer87

Powiem tak, gdy oglądałem "Infiltrację" bądź "Wyspę tajemnic" cały czas miałem wrażenie, że oglądam tego słodziutkiego chłopca z "Titanica", który chce poudawać twardziela. W "J. Edgarze" za to zupełnie zapomniałem, że to ten DiCaprio. Świetnie skonstruowana, wielowymiarowa rola, szkoda, że reszta nieco szwankuje.

Gerard_Polanski

Hmm.. Film trwa ponad 2 godziny i tak ciężko dotrwać do końca, co byłoby, gdyby zagłębić się w szczegóły;)
Mimo wszystko spoko. W końcu film biograficzny a Hoover pełnił rolę dyrektora przez najdłuższy w historii FBI czas. Trochę tego do pokazania jest.
Co do DiCaprio to jak zwykle wspaniałe wykonanie. Widać jak świetnie przygotował się do roi. Widziałam wiele gestów i mimiki, których normalnie DiCaprio nie wykonuje. Jest wielu aktorów, którzy nie potrafią odłączyć siebie od roli, DiCaprio tak jest. To jeden z najlepszych aktorów młodego pokolenia i tak naprawdę każdy film z jego udziałem wart jest uwagi;)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Gerard_Polanski

Hmm...mógłby dokręcić tak jak to zrobił "Sztandar chwały"i" Listy z Iwo Jimy"

użytkownik usunięty
Gerard_Polanski

kiedy oglądałam ten film toLleonardo często przypominał mi Meryl Streep. wiem, ze ona jest nieporównywalna do Leo, ale jakos w Żelaznej damie ugryzła temat legendy historycznej podobnie do DiCaprio

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones