PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564833}
6,6 37 705
ocen
6,6 10 1 37705
5,9 9
ocen krytyków
J. Edgar
powrót do forum filmu J. Edgar

Z tego co pamietam premiera miala sie odbyc 24 lutego a teraz patrze ze jednak przesunieta o caly miesiac?? wtf?

ocenił(a) film na 8
Ochrzczony

Ponoć przesunięta, a możliwe że w ogóle się w kinie nie pojawi podobnie jak ostatnie dwa filmy Eastwooda.
21.02 premiera DVD w USA.

bartekcz92

Już też wczoraj o tym pisałem. Też jestem tego zdania, że w ogóle nie będzie puszczany w kinach jak w przypadku np. Invictus, też przesuwali premiere aż w końcu w cale nie był. No cóż myślę, że to z powodu braku nominacji do Oscarów, bo teoretycznie będzie mniejszy zysk. Ja już chyba rezygnuję z chodzenia do kin w Polsce.

ocenił(a) film na 8
danieloos

Ja już dawno zrezygnowałem. Z reguły jak mam zamiar wybrać się na jakiś seans, to dostaje pstryczka w nos, a właściwie liścia w twarz. Zobaczymy jak będzie z Django Unchained. Teraz premiera jest po 2,5 tygodnia ,ale chyba nikt w to nie wierzy.

bartekcz92

Ja póki co też już rezygnuję. Jakiś dziwnym trafem nie słyszałem o tym filmie, dzięki że wspomnialeś.

bartekcz92

Straszne co piszecie. W sumie to załamałem się bo studiuję politologię i musiałem dokładnie zapoznać się z biografią pana Hoovera. Szczerze to nawet nie wiem jak to skomentować bo ręce mi opadły, wszystko opadło. Chciałem wybrać się na ten film do kina. Od czasów Oszukanej,chyba żaden film Eastwooda nie poleciał u nas na dużym ekranie-wstyd? A może już zwyczajnie obciach.

ocenił(a) film na 7
Ochrzczony

Ale się wkurzyłam! To samo robili z Invictusem. Chciałabym wreszcie w kinie zobaczyć jakiś film Eastwooda. Miałam nadzieję, że DiCaprio w obsadzie, oraz fakt, że film porusza biografię TEGO Hoovera, skłoni naszych - za przeproszeniem - durnych dystrybutorów do premiery kinowej. Co za kraj... :/

Madame_Rose

Materialiści... widocznie nie zależy im na widzu. Druhny miały szybciej premiere, to jest śmieszne.

danieloos

ma ktos napisy nie wystrzyam dotego filmu

znajocywszysko12

co? teraz już w ogole nie ma podanej daty! skandal!

igacave

żal mi polski:)

znajocywszysko12

dołączam się do pytania -> Ma ktoś polskie napisy?

Maddie__

ja mam ale tłumaczone przez google ale zal

ocenił(a) film na 6
znajocywszysko12

Dajcie spokój, nie wiem kto decyduje o tym jakie filmy i kiedy pojawią się u nas w kinach. Mnóstwo wartościowych filmów przechodzi u nas bez większego echa, tak było z filmem ''Gang z boiska'', tak samo jest teraz z ''J.Edgar'', którego tak bardzo mam ochotę oglądnąć w kinie. Jednak do czasu premiery już go zaliczę. Polska = dno.

ocenił(a) film na 8
krzys299

E, nie wiem kto rozpuszcza takie plotki(i czy trolluje, czy nie) ale film w kinach BĘDZIE, i będzie prawdopodobnie albo 17, albo 24 lutego z uwagi na to, że wchodzą inne kinowe hity(chociażby Star Wars) i dystrybutor nie chce sobie niepotrzebnie zwiększać konkurencji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones