PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564833}
6,6 37 704
oceny
6,6 10 1 37704
5,9 9
ocen krytyków
J. Edgar
powrót do forum filmu J. Edgar

mial byc w kinie w marcu (dystrubucja Monolith), a teraz cisza
zniknal nawet ze strony int. dystrybutora

bielsko

film zebrał wiele nieprzychylych recenzji, do tego jeszcze zero nominacji do oscarów. Wcześniej myślano, że będzie to wielki hit, no ale zważywszy na obecne okoliczności, pewnie uznali,że nie ma sensu wprowadzać filmu.... Szkoda, w tym tygodniu zamierzam obejrzeć film, miałem wielkie nadzieje wobec tego filmu, Dicaprio I eastwood, czego chcieć więcej, ehh no ale nic z tego nie wyszło . No trzeba spojrzeć prawdzie w oczy kino Eastwooda nie jest tym czymś czym było kiedyś ;/

ocenił(a) film na 8
bielsko

Dzwoniłem do rzekomego dystrybutora: Monolith. Okazuje się, że to nie jest ich film, tylko Warner Bros, który z kolei potwierdza, że filmu nie będzie w kinach. Wyjdzie od razu na DVD/Blu-ray (dystrybucja Galapagos).

dddarec

Już w Marcu :-)

ocenił(a) film na 7
miszka1980

Premiera "J.Edgar" na DVD i Blu-ray jest 13.04.2012r.

ocenił(a) film na 7
piotr291092

Nosz motyla noga! Chcialem go obejrzec w kinie, to jest swinstwo!

ocenił(a) film na 3
Selekos

to chyba pierwszy przypadek od lat że film z Di Caprio omija kino w Polsce. Do tego Eastwood reżyseruje, hmmmmmmmmmm

bielsko

Też chciałam iść na to do kina... Chociaż do kina chodzę raz na parę lat to na to już od paru miesięcy planowałam się wybrać, bo jestem fanką filmów reżyserowanych przez Clinta Eastwooda. Co mnie tam kiepskie recenzje, już zbyt wiele razy się na nich przejechałam i ufam tylko recenzjom własnym. ;-) Cóż, może się jeszcze rozmyślą i jednak go wprowadzą do kin, w końcu dzięki Di Caprio i tak by trochę sobie zarobili... A jak nie to pozostaje komp. ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones