PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564833}
6,6 37 705
ocen
6,6 10 1 37705
5,9 9
ocen krytyków
J. Edgar
powrót do forum filmu J. Edgar

Czyli trzeci film z rzędu Eastwooda który nie pojawi się w kinach? Wybornie - ciesze się ogromnie. Kto by to chciał oglądać. Nawet nominacji do oskara nie ma - phi! Słaby reżyser i mało znani aktorzy - oby nawet na dvd to nie wyszło w tym pięknym kraju. Z niecierpliwością czekam za to na kolejne przesympatyczne komedie romantyczne, bardzo straszne horrory i kolejne pottery.

P.S. jeżeli jakimś cudem polski dystrybutor to czyta oświadczam: jesteście DEBILAMI.

ocenił(a) film na 5
Mate

Cóż, smutna prawda. Dystrybutor zwyczajnie postradał rozum.

mrozikos667

Dystrybutor, dystrybutorem... ale wg mnie problem jest też inny... w zasadzie konkurencja została zlikwidowana... Jest Multikino, które nie ma konkurencji bo nie są dla nich konkurencją jakieś pojedyncze kina, pozostałości po poprzednim ustroju cudem utrzymujące się przy życiu... A skoro nie ma konkurencji to im nie zależy na solidnej ofercie dla klientów....

A przy okazji..
niech się potem nie dziwią, że ludzie ściągają z internetu.. wiem, że złodzieja nic nie tłumaczy, ale... ktoś to złodziejstwo też pobudza...

ocenił(a) film na 4
barpie1981

Cinema City jest większym koncernem niż Multikino, Helios swoją drogą też ma sporo kin.

ocenił(a) film na 7
Mate

Ręce opadają, takie szajsy puszczają w kinach i na DVD wydają, a J. Edgara ciężko im puścić w obieg. Żałosne

Mate

Nic dodać, nic ująć...

Mate

Komuna zaostrza cenzurę ;)

ocenił(a) film na 8
Nashael

sądząc po "zajebiaszczej" ocenie na filmwebie i tak by nie przyciagnął mas :P bardzo dobry notabene ;) ale nie dla komuchów! ;))))

evusick

Bardzo dobry film, szacun dla Leonarda, jest znakomity :))))

Mate

Że co kur*a?!?!?! Chcę obejrzeć ten film!!! ;/ Ja pie**le, co za kraj... ;/ ;/ Przecież to jest, jakaś żenada...

gramer_filmweb

Kina to przeżytek. Teraz każdy może mieć kino w domu. Dystrybutor nie sprowadza filmu to sobie go sami sprowadzimy...Tak właśnie wygląda ich walka z piractwem w sieci :)

ReveAnge

czyli to już pewne:

http://merlin.pl/J-Edgar_Clint-Eastwood/browse/product/2,1010608.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones