PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570531}

Jack i mechanika serca

Jack et la mécanique du coeur
7,8 726
ocen
7,8 10 1 726
Jack i mechanika serca
powrót do forum filmu Jack i mechanika serca

Arcydzieło!

użytkownik usunięty

Perfekcyjne "dziecko" Mathiasa Malzieu!! Muzyka! Przede wszystkim niesamowicie emocjonalne piosenki z idealnie zgranymi instrumentami muzycznymi. Historia! Niewinny chłopak poznaje smak pierwszej miłości, zazdrości i zagmatwania. Nieuchwytna Miss Acacia, do tego zły charakter sexy Joe i zabawny przyjaciel Melies. Animacja! Trochę ala bajki Tima Burtona, ale nie do końca. Zwróćcie uwagę na dopracowaną minikę bohaterów i niesamowite brwi Jacka, robiące furorę wśród fanek na youtube. Merchendising! Chcę ten fim na dvd, chcę płytkę o.s.t , chcę książkę z fotosami z filmu, chcę oryginalną powieść Malzieu "Mechanizm serca" - niestety żadne z tych rzeczy nie jest dostępne w Polsce. DLACZEGO?!!

Mnie mimika Jacka i w ogóle oczy przypominały Sonny’ego z „Ja, robot” z Willem Smithem. W sumie obaj mają coś mechanicznego w sobie: Jack mniej – tylko serce i aż serce, Sonny więcej – genialnie zaprojektowany przez swojego „ojca”, który dał mu serce w nanomózgu. Obaj muszą się dowiedzieć na podstawie doświadczeń i opowieści innych, kim są naprawdę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones