PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=73}
7,4 81 106
ocen
7,4 10 1 81106
7,4 34
oceny krytyków
Jackie Brown
powrót do forum filmu Jackie Brown

Czy ktoś wie jak to jest.Kupiłem sobie DVD z Jackie i na pudełku jest napisany czas filmu 92 min a na filmwebie jest dwie i pół godz..Czyżby wersja na DVD była aż o tyle krótsza?Pytam bo może ktoś też się z tym zetknął a jeszcze nie zdążyłem oglądnąć.

ocenił(a) film na 8
yokus

Chyba jakiś błąd...Wątpię, żeby ten film aż tyle trwał...

Bonnie_filmweb

Ale aż tyle to znaczy ile?Błąd na pudełku czy na filmwebie?Dzisiaj będę oglądać:)

ocenił(a) film na 8
yokus

Chyba na filmwebie...Ale teraz zwątpiłam, bo na IMDb jest napisane, że ten film trwa 154 minuty...

ocenił(a) film na 6
Bonnie_filmweb

Też mam na DVD napisane że 92 minuty a w rzeczywistości film trwa właśnie 2,5 h.Tak więc błąd na pudelku ;)

ocenił(a) film na 5
yokus

Cały film trwa 2g:34m:22s, może na DVD jest skrócona wersja.

ocenił(a) film na 8
yokus

Błąd był oczywiście na DVD, film trwa ponad 2 godziny. Ciekawe co na DVD wycięli ;) Oby nie zakonczenie ;) Moze masz wersję w 2 częściach.

ocenił(a) film na 8
yokus

mnie zastanawia inna rzecz,film trwa 2h34m a ja mam wersje 2:28m z dopiskiem że to wersja europejska i że jest ocenzurowana czyli wycięto mi aż 6 minut filmu,wiecie może czy to bardzo wpływa na fabułe?Tylko bez zbytniego spoilerowania prosze bo jeszcze nie oglądałem.Zdecyduje się dopiero jak dowiem się czy warto oglądać tą ocenzurowaną wersje

ocenił(a) film na 8
Koksik666

Nie oglądałem niestety wersji europejskiej. Widziałem tę dwu i pół godzinną. Szczerze powiedziawszy to trudno nawet powiedzieć co mogło być wycięte. Nie ma tam jakichś krwawych scen, język właściwie jest przystępny, czyli trochę amerykańskich przekleństw dnia codziennego i to by było na tyle. W każdym razie film polecam!

ocenił(a) film na 8
krutki777

to jutro robie seans :D

ocenił(a) film na 8
Koksik666

Koniecznie! Szczerze powiedziawszy to tak mi się spodobał, że obejrzałem go następne trzy razy! Jak zwykle świetna muzyka ;)

ocenił(a) film na 8
krutki777

Oczywiście, to najlepsze, rasowe tarantinowskie kino :)

ocenił(a) film na 8
Koksik666

Ja mam wersję 144 min.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones