PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=73}
7,4 81 106
ocen
7,4 10 1 81106
7,4 34
oceny krytyków
Jackie Brown
powrót do forum filmu Jackie Brown

Potem już leciał wszystko na autopilocie.

ocenił(a) film na 8
wilq89

nie oglądałem zbyt wielu nowych filmów z De Niro, ale po "Jackie Brown" na pewno warto jeszcze zwrócić uwagę na "Siłę i honor" ;)

suchy90

Dokładnie, potem już tylko gorzej, chyba że nie pominiemy roli w Depresji Gangstera...role miał nijakie aż do teraz, bo jeszcze Maczety nie widziałem ale liczę że u Rodrigueza pokazał się dobrze.

wilq89

Wypalenie zawodowe.Powinien juz isc na emeryture :)
Ja sie nie moge doczekac "Instrukcji milosci 3'. Romansik bedzie :)

ocenił(a) film na 6
wilq89

Nie no, w "Poznaj mojego Tatę" i "Poznaj moich rodziców" był dość dobry - w I części widać było przepaść między nim a Stillerem, a w drugiej stoczył niezły pojedynek aktorski z Hoffmanem :)

wilq89

a co już skończył karierę? no patzr zaskoczyłes mnie.

użytkownik usunięty
wilq89


Ronin - 1998
Siła i honor - 2000
Poznaj mojego tatę - 2000
Gwiezdny pył - 2007

ocenił(a) film na 8

w Gwiezdnym pyle rola raczej epizodyczna, a co do Ronina i Men of Honor się zgadzam.

ocenił(a) film na 8

Owszem pokazywał dobre rzemiosło w Roninie czy SiH. Parodiował też swój utarty wizerunek twardziela grając gejów i tatuśków.
Ale jak dla mnie były to rolę niewymagające wielkiego wysiłku, nie na miarę jego talentu. W Jackie Brown po raz ostatni był tak intrygującą i niejednoznaczną postacią jak za swoich najlepszych lat.

Swoją drogą - wyczytałem kiedyś iż nagły spadek formy Pana De Niro na początku nowego stulecia wiązał się z długami w jakie popadła jego firma producencka. Po prostu musiał stać się mniej wybredny w dobieraniu propozycji i zakasać rękawy do pracy.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones