PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=73}
7,4 81 106
ocen
7,4 10 1 81106
7,4 34
oceny krytyków
Jackie Brown
powrót do forum filmu Jackie Brown

moje czasy studenckie, znam na pamiec prawie cała plyte. w ogole Tarantino cenie za dobor muzyki, ta sama nuta nam sie podoba;))

poppa

szczególnie 'across 110th street' - cały czas mi chodzi po głowie ;)

użytkownik usunięty
BenQ

I nie można zapomnieć również o rewelacyjnej piosence Street Life. Soundtrack jako piosenki - najlepsze w historii.

ocenił(a) film na 10
poppa

chyba z rok mi te piosenki chodziły po głowie!

gonzu

Ja obejrzałem ten film w wakacje 09' i nadal te "uuuuu uuuu" z "Across 110th street" mi chodzi po głowie :> Słysze to w głowie raz na 2 dni :P

A co do samego filmu to totalne zaskoczenie bo nie wiem dlaczego ale po "Wściekłych psach" to mój ulubiony film Quentina. Jest IMO o wiele lepszy od "Bękartów wojny" albo "Pulp Fiction". Ma klimat dzięki tym piosenkom no i jest zaskakująco ciepły. Zawsze będę go miło wspominał.

ocenił(a) film na 10
Waclaw

tak właśnie! to "uuuuu uuuu"! :D
nie powiem, że ta ścieżka dzwiękowa jest lepsza od tej w PF ale na pewno bardziej pasująca, zgrywająca się z całym filmem. taka dusza filmu jest film to ciało :)

gonzu

Na mnie muzyka w tym filmie nie zrobiła żadnego wrażenia w przeciwieństwie do innych filmów Tarantina.

ocenił(a) film na 8
poppa

a wie ktoś może co leci gdy max cherry kupuje kasete w sklepie?

ocenił(a) film na 8
Blacha86

już wiem;) Foxy Brown:D

ocenił(a) film na 9
poppa

uwielbiam ten soundtrack !! :D

ocenił(a) film na 6
poppa

sam slash brał udział w nagrywaniu sciezki dzwiekowej do tego dilmu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones