PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108548}

Jak we śnie

La science des rêves
7,3 13 752
oceny
7,3 10 1 13752
7,2 9
ocen krytyków
Jak we śnie
powrót do forum filmu Jak we śnie

mam prosbe jesli ktos bedzie mial dostep do muzyki z tego filmu to bardzo prosze o info: martynka8725@wp.pl z gory dziekuje ;)

ocenił(a) film na 9
MaRtInA_7

mam tylko pojedyńcze piosenki z tego filmu, ale jak chcesz to sie zgłoś do mnie:)

the248

witam bardzo serdecznie..mam pytanko..a ja też mogę się zgłosic po te pioseneczki???;D

the248

Ja mam ogromną prośbę, zależy mi na tym utworze otwierającym film (i program Stephane'a jednoczesnie).Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek informację;)
pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
aames

Hej, jak dalej jestes zainteresowany to zglos sie do mnie, a przesle Ci ten kawalek, lightyears@op.pl

lightyears

Dzięki, ale moja desperacja doprowadziła do tego, że nabyłem oryginalne wydanie, ale dziękuję za zanteresowanie;)Pozdrawiam

aames

znajdzie się ktoś chętny, mający muzykę do tego filmu i skłonny się nią podzielić ze mną??byłabym tak ogromnie wdzięczna....;)

ocenił(a) film na 10
tiomkini

spoko zglos sie do mnie poz muzyke to dego filmu 8209401-moje gg

ocenił(a) film na 10
lightyears

witam wszystkich fanow tego soundtracku, wiem ze jest dobry ale dla niektorych to cale zycie ;) ;P , dobra nie bede sie czepaial, ale tyle ludzi sie do mnie zglasza ze musze odwolac swoja propozycje, po prostu juz nie mam na to czasu, przepraszam wszystkich, w internecie jest pelno tego soundtracku.............

tiomkini

hej :)) moze zdobyłaś soundtrack z tego filmu od ligthera..., moze udoło Ci się zanim jednak juz sie z tego wycofał, albo mas zjakies kawałki, bylabym ogromnie ale to ogromnie wdzieczna:)))pliisss

stokrotkaJoy

byla to prosba do tiomkini ale moze ktokolwiek ma cosik, moj mail to :stokrotkaJoy@interia.pl. zalezy mi zeby to miec jezeli ktos w tym moemncie nie ma czasu, moge poczekac:))));)

ocenił(a) film na 10
stokrotkaJoy

Hmm, en soundtrack chyba jednak jest niesamowity:), zagadaj do mnie na gg, a pomoge ci go zalatwic, pozdrawiam

lightyears

hmmm, matko ale ten sierpien szybko minal, nie mam pewnosci ze to przeczytasz ale coz:)wlasnie napisalam do anety... o te kilka utorkow, ale jak masz all to chetnie je zdobede:D tylko jest problem, twoja propozycja brzmi dosyc tajemniczo:))) a po drugie zeby ja wysluchac nie mam Twojego gg:)pozdrawiam, ale jak zechces to mnie napisac to moj mail:) stokrotkaJoy@interia.pl

MaRtInA_7

...dla wszystkich zainteresowanych soundtrackiem...mam ale niepełny,tylko 9 utworów...jednak zapewniam że jest to jego kwintesencja...
podaje swój e-mail: aneta166@op.pl
piszcie a ja prześlę soundtrack każdemu ...w miarę możliwości
pozdro
aneta

MaRtInA_7

Wiem, że dawno nikt się tu nie oferował, ale gdyby ktoś mógłby mi przesłac tę ścieżkę dźwiękową (albo chociaż jej częśc!) na joko101@o2.pl, byłabym niezmiernie wdzięczna!

ocenił(a) film na 8
gemmapirat

Prześlijcie mi też ! Proszę :) lasotazombi@gmail.com

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones