PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108548}

Jak we śnie

La science des rêves
7,3 13 752
oceny
7,3 10 1 13752
7,2 9
ocen krytyków
Jak we śnie
powrót do forum filmu Jak we śnie

Tragedia 1/10

ocenił(a) film na 1

Masakraaa nie wiem wogle co to było komedia ? obyczajowy ? Reżyser i scenarzysta przed kręceniem tego filmu musieli chuba coś przyjarać !
Bo tylko to moge powiedzieć o tym filmie ! Może wam się podobał ale dlamnie to było jedne wielkie śmierdzące za przeproszeniem gówno !

mAster_Z

gatunki masz wypisane na gorze strony. nie sadze, wyobraz sobie, ze niektorzy maja po prostu plastyczna wyobraznie i nie musza cpac aby tworzyc. skoro nie masz nic ciekawego do powiedzenia, i wiesz, ze swoja wypowiedzia wzbudisz tylko agresje to lepiej nie pisz nic. tak, mnie sie podobal, nawet bardziej niz 'zakochany bez pamieci'.. zreszta niczego co stworzyl gondry nie okreslilabym jako 'wielkie smierdzace za przeproszeniem gowno'

bonefish

*niczego
dlaczego nie ma mozliwosci edycji postow hmmm?

ocenił(a) film na 1
bonefish

Zakochany bez pamięci akurat mi się podobał bardzo fajny ale o tym filmi tego nie moge powiedzieć ... pisze ten komemtarz dla takich którzy myslą podobnie jak ja ale widze że ty już odrazy robisz aferę !

ocenił(a) film na 1
bonefish

Zakochany bęz pamięci akurat mi się podobał bardzo fajny film ale o tym filmie nie moge tego powiedziec ... a komentarz pisze dla tych co myślą podobnie jak ja chodziło mi oto , że ten film nie jest dla wszystkich a ty odrazy robisz aferę !!

mAster_Z

spoko,nie robie zadnej afery, to po prostu jakas proba dyskusji..;p mysle, ze jestem w stanie cie zrozumiec, film jest dosc specyficzny - nie ma co do niego przekonywac, sa osoby ktore go nie polubia i juz.

ocenił(a) film na 8
mAster_Z

Nie no, jasne, może Ci się nie podobać, może po prostu nie Twój gatunek, ale żeby od razu 'gówno'? Bez przesady...

Film niesamowicie działa na wyobraźnię, surrealistyczny majstersztyk który łapie za serce (przynajmniej mnie) i wzbudza mnóstwo pozytywnych uczuć. Na dodatek ta piosenka "...if you rescue me, I'll be your friend forever..." doskonale tam pasuje. Ech.. genialne.

Ale może wyidealizowałam sobie ten film, może to przez to, że gdzieśtam wewnątrz utożsamiam się z głównym bohaterem.

ocenił(a) film na 1
elewejtor

Dobrze jeszcze raz przepraszam wszystkich za mój post :P

ocenił(a) film na 8
mAster_Z

Podziwiam za ten post xD Nie wiem czy to serio, czy może ironia której nie wyczułam, ale marzy mi się żeby wszystkie dyskusje na filmwebie kończyły się czymś takim zamiast 'neverending-owego' rzucania mięsem :)

ocenił(a) film na 1
elewejtor

Nie no bez jaj sorrki nie których fanów tego filmu mogłem tym urazić :/ rozumiem wasze obużenie tez się wnerwiam jak ktoś komentuje how high :P albo inne komedie w stylu ''komedia dla kretynów''

mAster_Z

Ten film nie przypadnie do gustu nikomu, kto jest zwolennikiem dosłowności w kinie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones