PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30907}
plakat filmu Jay i Cichy Bob kontratakują

Jay i Cichy Bob kontratakują

Jay and Silent Bob Strike Back
6,6 37 345
ocen
6,6 10 1 37345
4,8 6
ocen krytyków
Jay i Cichy Bob kontratakują

Jay i Cichy Bob, znani jako postacie drugoplanowe z filmów Kevina Smitha, awansowali do rangi głównych bohaterów! Jay (naturszczyk Jason Mewes) jest chudy i gadatliwy, Bob (sam Kevin Smith) to grubas, który nic nie mówi. Obaj mieszkają w New Jersey i wystają całe dnie pod sklepem spożywczym handlując zielem; Jay zabija czas opowiadającJay i Cichy Bob, znani jako postacie drugoplanowe z filmów Kevina Smitha, awansowali do rangi głównych bohaterów! Jay (naturszczyk Jason Mewes) jest chudy i gadatliwy, Bob (sam Kevin Smith) to grubas, który nic nie mówi. Obaj mieszkają w New Jersey i wystają całe dnie pod sklepem spożywczym handlując zielem; Jay zabija czas opowiadając sprośności, jest erotomanem-gawędziarzem. W filmie "W pogoni za Amy" Jay i Bob zostali bohaterami komiksu. Teraz dowiadują się przypadkiem, że komiks jest ekranizowany w Hollywood. Po dłuższej chwili do ich ospałych mózgów dociera idea, że ktoś powinien im za to zapłacić. Ruszają więc do Kalifornii, aby upomnieć się o swoje. Podróż przez całe Stany to dla nich wyzwanie nie lada, bo całe życie spędzili stojąc pod sklepem i nic nie wiedzą o Bożym świecie. Wszystkie drogi prowadzą jednak do Hollywood, więc Jay i Bob w końcu tam dotrą - angażują się po drodze w mnóstwo filmowych sytuacji i poznają zastępy znanych postaci amerykańskiego kina.

Jay i Cichy Bob kontratakują
Zwiastun nr 3 2:26
Jay i Cichy Bob kontratakują
Zwiastun nr 1 1:22
Jay i Cichy Bob kontratakują
Teledysk Afroman - "Because I Got High" 3:19
nr 3 2009-11-16T11:24:41 https://fwcdn.pl/webv/15/67/11567/z01.11567.4.jpg https://fwcdn.pl/video/30907/jay_and_silent_bob_strike_back_trailer__2001_.360p.mp4
Jay i Cichy Bob kontratakują zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

boxoffice
$33 788 161 na świecie
$30 085 147 w USA
$3 703 014 poza USA
budżet
$22 000 000
na podstawie
Kevin Smith (postacie)
dystrybucja
SPI International Polska Sp. z o.o.
studio
Dimension Films (przedstawia) / View Askew Productions (produkcja) / Miramax Films
tytuł oryg.
Jay and Silent Bob Strike Back
inne tytuły
VA5 (tytuł roboczy) USA
View Askew 5 (tytuł roboczy) USA
więcej

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF, Polsat Box, Disney+, Skyshowtime, FlixClassic, Play Kraków, Red Carpet i VOD Warszawa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.