PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857935}

Jeźdźcy sprawiedliwości

Retfærdighedens ryttere
7,2 25 105
ocen
7,2 10 1 25105
6,8 24
oceny krytyków
Jeźdźcy sprawiedliwości
powrót do forum filmu Jeźdźcy sprawiedliwości

Bezsensowny scenariusz, dowcipy na poziomie skórki od banana, pseudoanaliza psychologiczna na poziomie Paulo Coelho. Nie mam pojęcia skąd są te zachwyty nad tym gniotem.

ocenił(a) film na 5
Zbigniew_Biznesmen

Coś w tym jest co mówisz.

ocenił(a) film na 9
Zbigniew_Biznesmen

Zachwyty nad tym gniotem prawdopodobnie biorą się stąd, jak mniemam, skąd biorą się wszelkie zachwyty. A biorą się one z dostrzegania, postrzegania i przeżywania wątków/smaczków w opowieści (bądź samej w sobie opowieści). W dzisiejszym świecie, w którym absolutnie każdy program i urządzenie wie lepiej ode mnie czego chcę (a wie to na podstawie wyśmianej w filmie analizy i statystyki) w końcu poczułem się jak brudas wyrzucający kanapkę z tak błahego powodu, jakim jest jest smak. Piszę ze swojej perspektywy, skąd te ochy i achy. Podejrzewam, że większość, której film się podoba, poda swoje argumenty. Bagno postrzegam bardziej jako upokarzającą rzeczywistość - nieporozumienie, skazujące mnie na brak alternatywy co do wyrazu mojej wolnej woli w codzienności. Pozdro :)

ocenił(a) film na 10
Alicatador

spokojnie to trolling , ale mimo wszystko pożyteczny , bo napisałeś fajnego posta, pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones