PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=428472}
4,4 25 300
ocen
4,4 10 1 25300
4,6 9
ocen krytyków
Jeż Jerzy
powrót do forum filmu Jeż Jerzy

Udźwiękowiony Jerzy to nieporozumienie. Film jest słabiutki w porównaniu z niemym komiksem.

xandani

Tak samo jak udźwiękowiony Gilbert Grape i udźwiękwiony spiderman i batman.
Skąd wy się bałwany bierzecie z księżyca?!!!!!!!!!!!
TO JEST ADAPTACJA KOMIKSU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

memphis007

Mierna adaptacja, która nie powinna była powstać, bardziej wariacja. Nudna jak stolec Batmana.

xandani

Aha, otworzyłeś konto tylko po to, by inni po tobie jechali,tak? ty chyba nie rozumiesz w jakim świece sie znajdujesz,żeby krytykować film trzeba posiadać minimum rozumu.Wiesz co to w ogóle jest udźwiękowienie? Zapewne nie widzisz różnicy ani między filmami animowanym, ani fabularnymi.

Pif_Paf

Macie problemy z czytaniem ze zrozumieniem, więc łopatalogiczniej: przełożenie tego konkretnego komiksu na film nie sprawdziło się. Mierny obraz, w którym Jerzy traci swój głos, którego nota bene nie miał.

xandani

Jerzy nie traci głosu, gra go Szyc, a z tego co pamiętam to jeszcze jako tako mówi.

Pif_Paf

Nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

xandani

A ciebie nauczycielka karciła albo karci w szkole że nie umiesz czytać ze zrozumieniem i wyżywasz się na Filmwebie by poczuć sie nauczycielką która cie karci. Przeczytałeś ze zrozumieniem?

ocenił(a) film na 6
xandani

No przyznaje Pif Paf nie umie czytac ze zrozumieniem

xandani

Podobno najlepsz komedia od czasów Seksmisji. Idź na Weekend Pazury - to jest coś dla ciebie. Albo na film dokemntalny o JP II dla katolów.

memphis007

Wujek Dobra Rada się znalazł. Spełniłeś się już?

memphis007

To co mówisz to tylko slogan, a skoro używasz słowa "podobno" znaczy to, że sam filmu nie znasz.

fajnahata

Po pokazie przepremerowym jestem rozczarowana. film tragiczny i tyle
ja nie polecam

Yvonne_6

A ja polecam, glosy i dzwiek naprawde swietnie dobrane i podlozone, fabula zabawna, zdecydowanie polecam :]

ocenił(a) film na 6
pazurskyy

Z tego co tu widzę jest 99% negatywnych opinii. Mimo wszystko chcę iść na film, a recenzje w internecie i znaczek "Filmweb poleca" mówią samo przez się. Dzięki pazurskyy , dzięki tobie odzyskałam wiarę w ten film. :D

użytkownik usunięty
memphis007

Znów wypowiadasz się n temat filmu, którego nie widziałeś?

ocenił(a) film na 6
xandani

Hmmz proba adpatacji takiego komiksu raczej nie powinna byc trudna ... jesli k ścielą sie niemilosiernie ... faluja biusty ...Naziole sa tepi ... dresiarze cwaniakują ... a pani z wylewajacym sie biustem ruga Jeża to powinno byc okej ...

Mam tylko nadzieje cicha ze moze zdetronizuje "Wladcow Much" i kult jaki wokol nich powstal ...

Ja mialem "Ślizg" w dloni i kombinowanie jak kupic fajki majac lat 15 ... a teraz ? Iphone w dloni i youtube i facebook w wyswietlaczu ... no coz....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones