PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=217801}

Jestem legendą

I Am Legend
7,5 483 067
ocen
7,5 10 1 483067
5,8 26
ocen krytyków
Jestem legendą
powrót do forum filmu Jestem legendą

.

ocenił(a) film na 7

Jak dla mnie film jest taki... Nie jest gniotem, to pewne, ale arcydziełem też nie. Dałam 8 - prawda.
Wielki plus ma u mnie zakończenie - chociaż, że smutne - bo nie jest takie cukierkowate: facet
przeżył, piesek też i żyli długo i szczęśliwie, z dala od zombiaków. Zakończenie trochę przygnębia,
ale film jest OK.
Tylko tak strasznie smutno mi się zrobiło, jak pies zginął :(

ocenił(a) film na 8
AtramentoweSerce

Psów zawsze najbardziej szkoda ;)

ocenił(a) film na 8
AtramentoweSerce

Z tego co pamiętam jest jeszcze jedno zakończenie, w którym doktorek przeżył (nie wiem jak pies ale chyba nie). Zresztą ja wole jak film sie dobrze kończy, jakoś ostatnio tak według mnie panuje moda na uśmiercanie bohaterów.

ocenił(a) film na 7
Shay

Jak drugie zakończenie, jakim cudem? XD

ocenił(a) film na 8
AtramentoweSerce

http://www.youtube.com/watch?v=OJBf94enIaU prosze bardzo :D

ocenił(a) film na 7
Shay

Dzięki, obejrzę jak tylko będę miała czas :D
Tak w ogóle to to drugie zakończenie jest oficjalne, czy jakiś fan sobie zmontował?

ocenił(a) film na 8
AtramentoweSerce

Jest oficjalne ale za prawdziwe uważa sie to smutne zakończenie, i było chyba dodane jako materiał dodatkowy do filmu. Kiedyś, nawet nie wiem czy nie filmwebie się tego dowiedziałem.

ocenił(a) film na 7
Shay

Ciekawe... Trochę dziwne, że nakręcili dwa zakończenia...
W każdym razie bardzo dziękuję za pomoc i linka do drugiego zakończenia :)

ocenił(a) film na 8
AtramentoweSerce

Nie ma sprawy:P

ocenił(a) film na 9
AtramentoweSerce

To trochę nietypowe, dwa zakończenia do filmu.. zgadzam się również, że najbardziej przygnębiająca scena była jak zginął ten pies :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones