PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666020}

Jestem zemstą

I Am Wrath
5,1 4 625
ocen
5,1 10 1 4625
Jestem zemstą
powrót do forum filmu Jestem zemstą

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . i obejrzałem ten film :D

Dużo tu piszecie, że słabo i Travolta niczym wrak, ale film nie jest strasznie zły, chociaż dobry też nie. Do obejrzenia, raz, raz i tyle wystarcza. Polecam też zrobić oprócz tego dwie rzeczy: albo zająć się w trakcie filmu czymś innym, albo się czegoś napić, żeby nie mieć zbyt "trzeźwego" odbioru. Przy spełnieniu tych warunków (albo przynajmniej jednego z nich) nie jest tak źle i film wspomina się miło, jak ktoś zrobi sobie poważny seans i się bardzo nastawi na wielkie kino, to się raczej mocno zawiedzie.
Ot i tyle, o filmie.
Johna nie komentuję, bo i nie ma czego.
( w tym bardziej negatywnym dla niego znaczeniu )

Pozdrawiam i powodzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones