Odtwórz Zwiastun nr 1 2:29

Zobacz Jestem. Historia mojej choroby psychicznej zwiastun

Film

I Am

2010 1 godz. 16 min.
7,8 674
oceny
7,8 10 1 674
1 243
chce zobaczyć
{"id":"608455","linkUrl":"/film/Jestem.+Historia+mojej+choroby+psychicznej-2010-608455","alt":"Jestem. Historia mojej choroby psychicznej","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/84/55/608455/7425662.2.jpg"}
"I Am" to historia odnoszącego sukcesy reżysera Toma Shadyaca, który w wyniku wypadku doznaje zagrażającej życiu... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Jestem. Historia mojej choroby psychicznej
Zwiastun nr 1 2:29
Jestem. Historia mojej choroby psychicznej - Zwiastun Nr 1 Zwiastun do filmu dokumentalnego reżysera "[film=3690]Ace Ventura[/film]" czy "[film=5955]Gruby i Chudszy[/film]".

"I Am" to historia odnoszącego sukcesy reżysera Toma Shadyaca, który w wyniku wypadku doznaje zagrażającej życiu kontuzji głowy. W następstwie tego wydarzenia decyduje się na podróż, podczas której chce odpowiedzieć na dwa podstawowe pytania: „Co jest nie tak ze światem?” i „Co możemy z tym zrobić?” Wraz z 4-osobową ekipą filmową Tom"I Am" to historia odnoszącego sukcesy reżysera Toma Shadyaca, który w wyniku wypadku doznaje zagrażającej życiu kontuzji głowy. W następstwie tego wydarzenia decyduje się na podróż, podczas której chce odpowiedzieć na dwa podstawowe pytania: „Co jest nie tak ze światem?” i „Co możemy z tym zrobić?” Wraz z 4-osobową ekipą filmową Tom odwiedza najwybitniejsze umysły dzisiejszych czasów, w tym pisarzy, poetów, nauczycieli, przywódców religijnych oraz naukowców (Howard Zinn, Lynne McTaggart, Desmond Tutu, Thom Hartmann, Coleman Barks). Poprzez te spotkania autor stara się określić podstawową przyczynę, która powoduje powstawanie kolejnych problemów, odzwierciedlających również jego życiowe wybory: zbytek, chciwość i ostatecznie ukojenie. Podróż ta staje się więc niezwykłą wyprawą w głąb siebie. A co jeśli rozwiązanie wszystkich problemów było cały czas w zasięgu ręki? 

boxoffice
$1 591 034 w USA
studio
Flying Eye Productions (przedstawia) / Homemade Canvas Productions / Shady Acres Entertainment
tytuł oryg.
I Am
inne tytuły
Jestem. Historia mojej choroby psychicznej Polska
I Am (III)
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Szczypta dziegciu

  creep_ ocenił(a) film na 6

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

 • Sory nie widziałem ale oceniłem taką oceną jaka jest...

  arthor44 ocenił(a) film na 7

  ...ponieważ dla tegoż gdyż jak mawiają papugi po innych....było 666 ocen i to mi się nie spodobało! a kysz!

  • Podsumowanie filmu.

   deadrys ocenił(a) film na 8

   "I AM" można podsumować jednym krótkim zdaniem: Współczucie to najsilniejsze z ludzkich odruchów, bez którego nie możesz nazwać się człowiekiem albo istotą posiadającą zdolność do przetrwania. Dosyć ciekawa produkcja - pokazała, że jednak można znaleźć swój sens życia.

  • Napisy

   cr4sher

   Orientuje się ktoś czy można gdzieś znaleźć polskie napisy do tego filmu?

  • Podobne filmy?

   2000roses ocenił(a) film na 6

   Znacie jakieś filmy podobne do tego?