1 godz. 25 min.
5,2 49
ocen
5,2 10 49
31
chce zobaczyć

{"type":"film","id":602265,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Jie+Jiao+De+Xiao+Wang+Zi-2010-602265/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Jie Jiao De Xiao Wang Zi
  • Ot taki filmik, który nic nie wnosi. Dość krótki (1 h 17 min), a jednak ciągnie się niemiłosiernie. Ta sama męcząca już historyjka o znajomości z dzieciństwa, jest nudno i bardzo wtórnie. Cienizna straszna, szkoda czasu.

• Wookash92 ocenił(a) ten film na: 4

styropian22 Mnie nurtuje to, jak oni mogli od dziecka pisać do siebie listy i nie wiedzieć ile się przez ten czas zmienili?! Ta historia by przeszła, gdyby akacja działa się w latach 50-tych. Nie mieli Internetu w XXI wieku? Nie mogli sobie zdjęć przesłać?! Skoro się tak od dzieciństwa kumplowali, to chyba naturalną rzeczą by było. Chyba że ktoś ogarnięty, mieszkający na Tajwanie mi powie, jak tam wyglądają dostawy Internetu i w czym się go przewozi?:P Ewentualnie czy przesyłanie zdjęć w kopercie jest tam dozwolone. :D
    A tak na serio...
    Plus za ładne aktorki, bez nich bym nie dotrwał! Poza tym, jakoś klimat Tajwanu udziela mi się we wszystkich filmach, bardzo pozytywnie. Więc ode mnie otrzymujesz 4, marna, trwająca ponad godzinę, romansidłowata kreaturo! Ciesz się i pozdrów reżysera!