PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650890}

Jobs

jOBS
6,1 50 891
ocen
6,1 10 1 50891
4,3 18
ocen krytyków
Jobs
powrót do forum filmu Jobs

Kolejna z wielu biografia "wielkiego" człowieka tak naprawdę nie wnosząca nic nowego do gatunku. Plus filmu to pokazanie "ludzkiego" - czasem wręcz chamskiego oblicza Jobsa, a nie tylko skupianie się na jego pracy. Minus to chaotyczny scenariusz i....zakończenie. U mnie 4. na 10.

robben76

Filmu nie oglądałem ale z oceną samego Jobsa trudno się nie zgodzić. Po śmierci zrobiono z niego legendę, znacznie umniejszając lub zupełnie przemilczając rzeczy na jego temat które wcześniej również obrosły w legendę. O pracy w Microsofcie też krążyły mroczne legendy a np Torvalds już nie raz pokazał w prost co ma za skórą. Natomiast ci o tych których mniej się mówi zazwyczaj są bardzo spoko gośćmi. Np. Bjarne Stroustrup

robben76

Ta on nawet człowiekiem nie był...zresztą po co się wysilam i to piszę?i tak mi nikt nie uwierzy...

ocenił(a) film na 4
JUZEF_3

Spoko ja wierzę, jak dla mnie to zwykły.....buc i cham był.

ocenił(a) film na 5
robben76

"zwykły.....buc i cham był." - raczej NIEZWYKLY:) Byl jaki byl - stworzyl co stworzyl. Prawdopodobnie gdyby nie ten jego "charakter" to nic by nie osiagnal a juz napewno nie stworzylby potegi Apple.

ocenił(a) film na 4
snail_1981

A co robił Jobs, prócz tego ze gadał? Na podstawie tego filmu.

ocenił(a) film na 5
Malarz92

nie rozumiem pytania.

ocenił(a) film na 4
snail_1981

Na podstawie tego filmu wymień co STWORZYŁ Jobs.

ocenił(a) film na 5
Malarz92

Jobs stworzyl potege Apple i Pixar ale wiem to z jego biografii a nie slabego filmu.

ocenił(a) film na 5
robben76

"Bóg informatyki" - raczej dobry sprzedawca i czlowiek bez skrupolow wykorzystujacy pomysly innych (przynajmniej w poczatkowym okresie).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones