PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650890}

Jobs

jOBS
6,1 50 891
ocen
6,1 10 1 50891
4,3 18
ocen krytyków
Jobs
powrót do forum filmu Jobs

Moim zdaniem film zakończył się w połowie akcji. Jest historia powstania Apple, ale potem nic, a
myślę, że momenty wypuszczenia kolejnych rewolucyjnych produktów (pierwszy kolorowy iMac,
iPod, iPhone i tak dalej) oraz tę część życia Jobsa w której zmaga się z chorobą również mogły być
przedstawione, jakby pokazano tylko pół historii, a ten człowiek przeszedł znacznie więcej. Poza
tym Apple dopiero później zaliczył kolejny wielki boom. W sumie jest to film biograficzny, więc fajnie
by było pokazać całość, chyba, że chcą wypuścić drugą część...


ocenił(a) film na 8
conanrambo16

Muszą zrobić 2 część, czytałem juz biografię i mam wrażenie ze nie zmieścili tego wszystkiego w filmie

ocenił(a) film na 4
conanrambo16

Mnie też to trochę drażniło. Film zakończył się wypuszczeniem iMaca i koniec historii... Jeszcze suchy fakt że w roku xxxx Apple był najbogatszą/jedną z najbogatszych firm na rynku. Ale taką firmą nie stał się przez hardware tylko przez iTunes, mogli to chociaż napisać.

ocenił(a) film na 2
conanrambo16

W połowie? On nie skończył się w 1/3. Nie ma połowy faktów, te kilka wybranych przedstawionych zostało w denny sposób. Ten film to wielka porażka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones